adcov.com

Ile węglowodany są na diecie South Beach?

Dieta South Beach wymaga usunięcia wszystkich węglowodanów z diety przez pierwsze dwa tygodnie, a następnie ponownego wprowadzenia niektórych pokarmów ciągu najbliższych dwóch tygodni, a następnie wytrenować ciało do jedzenia zdrowsze ostatnie dwa tygodnie. Jest to dieta, która zmienia swój metabolizm ze spalania cukru do spalania tłuszczu.

Pierwsza faza

Na South Beach Diet, węglowodany są eliminowane z pierwszych dwóch tygodni. Tylko chude białko, dobre tłuszcze, owoce i orzechy są dozwolone.

Druga faza

Kolejne dwa tygodnie Dieta South Beach składa się z niskich do średnich jedzenia żywności glikemii i chudego białka, dobrych tłuszczów, bogate w błonnik produkty pełnoziarniste i warzyw. Nie ma numeru zestaw węglowodanów do przestrzegania, tylko listy do wyboru. Jednym skrobi dziennie zwiększa się do dwóch lub trzech porcji skrobi do końca drugiej fazy.

Indeks glikemiczny niski

Niski indeks glikemiczny to lista produktów, które zostały opracowane przez profesora David Jenkins z Uniwersytetu w Toronto. Pokarmy o niskiej glikemii nie skok poziomu cukru we krwi w organizmie.

Trzecia faza

Ostatnia faza tej diety polega na dodaniu resztę niskich i średnich glikemiczny węglowodanów przez dwa tygodnie.

Końcowej fazie

Dieta South Beach nie kończy się na ostatnich dwóch tygodni. Osoba nie może powrócić do swoich wcześniejszych nawyków żywieniowych; musi uwzględniać ten nowy menu jako sposób przekwalifikowania organizm do spalania tłuszczu i utrzymania zdrowszej diety na resztę jego życia.