adcov.com

Ile wapnia należy brać na raka kości?

Podczas procesu raka kości, wapń jest czymś organizm może produkować za dużo. W przypadku przerzutów raka, który rozpoczyna się w innym narządzie lub tkance, a następnie trafia do kości, osady wapniowe są uwalniane do krwiobiegu, na stałym poziomie, podwyższający poziom wapnia do bardzo niebezpiecznych poziomach.

Co to jest rak kości?

Istnieje kilka różnych typów raka kości, lecz tylko jeden faktycznie rozpoczyna swą podróż z kością. To jest nazywane pierwotnego raka kości, lub mięsaka i jest bardzo rzadkie w porównaniu z przerzutowym rakiem, który zaczyna się w innym narządzie i przemieszcza się do kości. Dzieci i młodzi dorośli są bardziej prawdopodobne, aby być zdiagnozowano raka kości niż dorośli. Ludzie z rakiem kości są dotknięci silny ból i obrzęk kości. Tajemnicze złamania mogą wystąpić do kości, ponieważ są one osłabione przez raka. Po prostu chodzenie może kończyć się w łamaniu kości.

Rodzaje raka kości

Najczęstszym typem raka kości nazywa osteosarcoma, i to głównie wpływa na młodych ludzi. Dzieci i młodzież w wieku od 8 do 27 są najczęściej rozpoznano ten rodzaj raka, z chłopców jest dotkniętych więcej niż dziewcząt. Formy mięsak Ewinga w środku większych kości jak kości nogi / biodra. Chrzęstniakomięsaka jest formą dorosłych na raka kości i zwykle tworzy się w stawach na chrząstki. Z każdej postaci mięsaka, wapnia nadprodukcja.

Zbyt dużo wapnia?

Biorąc za dużo wapnia jest bardzo duży błąd, jeśli masz raka kości, więc nadal pracować normalnie ze spożycia wapnia. Nie przesadzaj, bo jeśli nie, wapnia, że ​​myślisz, że to pomaga, może skończyć się raniąc cię jeszcze bardziej. Wapnia, co sprawia, że ​​trudno kości, w przypadku, mięsaków, wapnia nadprodukcja i jest przenoszona na różne narządy. Depozyty te spowodować twoje inne narządy biorąc od cech kości przez coraz gęstsza i ostatecznie utwardzeniu.

Zabiegi

Istnieje szeroki wybór dostępnych metod leczenia ludzi cierpiących na nowotwór kości. Chirurgia, radioterapia, bisfosfoniany, terapię hormonalną i chemioterapię są różne sposoby zwalczania raka. Wszystkie z nich służyć jakiemuś celowi i dość często, ludzie przechodzą przez wielu, jeśli nie wszystkich, zabiegi. W przypadku bisfosfonianów, będziesz mieć to w celu zwalczania bólu, który powoduje raka kości, dzięki czemu łatwiej go o normalnych, codziennych czynności.