adcov.com

Ile waga możesz stracić Biorąc zielonej herbaty?

Ile waga możesz stracić Biorąc zielonej herbaty?


Zielona herbata Wykorzystanie została ogłoszona przez wielu za pomocne w utracie wagi, obniżenie cholesterolu, zmniejszenie objawów astmy i zapalenia stawów, minimalizując uderzenia gorąca i problemy ze snem w okresie menopauzy i pomaga naszym układu krążenia. Otyłość dotyka 63 procent wszystkich Amerykanów według strony internetowej American Sports danych. Średni wskaźnik masy ciała wynosi powyżej 25,0, który jest uznawany za nadwagę. Spożywania zielonej herbaty codziennie może pomóc w zmniejszeniu tego skłonność do otyłości.

Funkcje

Według strony internetowej colonhealth.net, istnieje wiele powodów, dlaczego zielona herbata pozwala nam schudnąć. Zielona herbata zawiera duże ilości polifenoli katechiny, które mogą pomóc organizmowi spalić kalorie szybciej, poprzez zwiększenie tempa metabolizmu. Najwyraźniej metaboliczne podwyżki stóp nawet o 4 procent w okresie 24-godzinnym.

Zielona herbata spowalnia tempo insuliny będzie w naszej krwi, zmniejszenie stężenia insuliny kolce, które wysyłają komórki tłuszczowe do składowania. Zmniejszone kolce przyczynić się do zmniejszenia apetytu, zmniejszając w ten sposób kalorie połknięte.

Spożycie kawy jest sposób na życie w Ameryce; nie tylko większość ludzi pije go codziennie, to załadować go z tłuszczu i kalorii ciężkich dodatków, takich jak śmietana, cukru i aromatów. Zastępując zieloną herbatę na kawę każdego dnia będzie naturalnie obniżyć spożycie kalorii.

Według artykułu "Zielona herbata", na stronie internetowej nlm.nih.gov, wyniki stosowania GTE (ekstrakt z zielonej herbaty) i jego zdolności, aby pomóc Ci schudnąć są mieszane. Istnieje szereg badań wskazujące GTE mogą być użyteczne, ale konieczne są dalsze badania w tej dziedzinie.

Większość badań twierdzą, należy spożywać co najmniej trzy do pięciu filiżanek zielonej herbaty dziennie, aby mieć wpływ na utratę wagi. Może być trudno utrzymać niektóre, jak herbata nie jest aromatyczne, a nie każda osoba przyzwyczaja się do takiej ilości kofeiny w ciągu dnia.

Ostrzeżenia

Zielona herbata może być zdrowe dla Ciebie, ponieważ zawiera wysoki poziom przeciwutleniaczy walczących z chorobą, ale umiar jest kluczem. Herbata zawiera kofeinę, a ludzie, którzy są uczuleni na taniny w herbacie lub kofeiny powinny go unikać.

Napojów zawierających kofeinę nie powinna być jedynym źródłem płynu przez cały dzień. Zbyt dużo kofeiny może powodować bezsenność, wysokie ciśnienie krwi lub puls wyścigów. Przeciążenie kofeiny może zaostrzenia choroby wrzodowej żołądka, zwiększając wydzielanie soku żołądkowego.

Kobiety w ciąży i matki karmiące powinny skonsultować się z lekarzem na pewno w zakresie spożycia napojów zawierających kofeinę, jak to jest z łatwością przenieść do swojego dziecka poprzez mleko matki.