adcov.com

Ile punktów można mieć na WeightWatchers?

WeightWatchers jest popularny program odchudzania, który wykorzystuje WeightWatchers Punkty śledzić ile żywności można jeść w ciągu dnia. Punkty te są oparte na wartościach odżywczych żywności, a każdy członek WeightWatchers otrzymuje pewną ilość punktów dziennie. Istnieje kilka różnych rodzajów punktów, w uzupełnieniu do różnych sposobów, aby zarobić i wykorzystać je. Punkty można obliczyć dla każdego żywności, w wyniku czego nie ma ograniczeń żywności na planie WeightWatchers.

Codzienne Punkty docelowa

Punkty dziennego cel jest liczba punktów, które należy jeść codziennie na planie WeightWatchers. Liczba ta waha się od osoby do osoby. Jest ona obliczana na podstawie masy ciała, płci, wieku, wzrostu i normalnej aktywności. Dodatkowo, punkty są dodawane dla matek karmiących. Zakres punktów dziennych skierowany trwa od 18 do 44 punktów dziennie. Gdy wiesz, że swój cel codziennie Punkty można obliczyć ilość punktów w jedzeniu, przy użyciu wzmacniacza Punkty. Ta skala przesuwnych patrzy na tłuszczu, kalorii i błonnika w pożywieniu, aby nadać mu wartość punktów. Dodatkowo WeightWatchers zawiera listę typowych potraw i ich odpowiedniej wartości punktowej. Ważne jest, aby jeść do codziennej Punkty cel każdego dnia. Jednak trzeba być ostrożnym z wielkości porcji --- jeśli obliczania wartości punktowej dla jednej porcji ciasta, ale jeść dwa plasterki, musisz liczyć dwa razy więcej punktów za to danie.

Tygodniowo Flex Punkty

Każdy członek ma 35 Flex WeightWatchers punktów w każdym tygodniu. Punkty te są dodatkiem do codziennej cele punktowe. Jedzenie tych dodatkowych punktów nie będzie utrudniać utratę wagi, a w rzeczywistości WeightWatchers silnie recommendeds że jesz codziennych Punkty oprócz tygodniowych giętkie punktów w każdym tygodniu. Na przykład, jeśli wiesz, że w sobotę w nocy idziesz się na wesele lub imprezę, można zapisać swoje tygodniowe punkty jakiegoś tortu i dodatkowe jedzenie w recepcji. Jeśli jednak nie planujemy nic szczególnego, możesz podzielić się z 35 punktów spośród dni tygodnia, i dodać kilka dodatkowych każdego dnia, dzięki czemu można cieszyć miskę lodów lub kieliszek wina.

Punkty aktywności

Trzeci rodzaj punktów można mieć na WeightWatchers są Punkty aktywności, które są uzyskane poprzez ćwiczenia. Punkty te są obliczane przez pomiar poziomu intensywności treningu, minuty spędził robi i aktualnej masy ciała. WeightWatchers zaleca próbuje zrobić 30 minut ćwiczeń co najmniej pięć dni w tygodniu. Punkty aktywności nie może być uzyskane poprzez jakiekolwiek aktywności fizycznej zawsze robiłeś; Na przykład, jeśli jesteś nosicielem pocztowy i chodzić cały dzień, nie można korzystać z tego idzie w kierunku Punkty aktywności. To dlatego, że normalna aktywność fizyczna jest już w swoim codziennym punktów celu. Dodatkowo, wszystkie Punkty aktywności zostały uzyskane powinny być stosowane przed zanurzyć się w cotygodniowych Flex punktów. Jednakże, nie musisz korzystać z Punkty aktywności i można je uznać za coś w nagrodę za ciężką pracę i regularne ćwiczenia. Nie można prowadzić aktywny PR nad z tygodnia na tydzień; jeśli nie z nich korzystać tygodniu je zarobić, a następnie są one utracone.