adcov.com

Ile pikolinian chromu do Weźmy na beztłuszczowej masy ciała

Wysoki poziom glukozy we krwi może zrobić wiele na temat swojego zdrowia i ciała. Gdy poziom glukozy we krwi skok insuliny wzrasta również, tworząc efekt roller coaster. To może prowadzić do przyrostu masy (zazwyczaj około pasa) i wahania nastroju. Każda próba uzyskania mięśni zostaną przysłonięte przez warstwę tłuszczu. Na szczęście, istnieje kilka suplementów naukowo udowodnione, aby pomóc w zwalczaniu tego zjawiska, z których jedno jest chrom.

Identyfikacja

Chrom jest niezbędna Niniejszy mineralnej śladowymi w organizmie człowieka. Jego podstawowym zadaniem jest kontrolowanie poziomu glukozy we krwi i promowania właściwego wykorzystania glukozy przez kursującą go do komórek. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, prawie 90 procent Amerykanów ma niedobór tego minerału, który jest najprawdopodobniej wynikiem nadmiernego spożycia cukru ładunkiem żywności.

Rodzaje

Istnieje kilka rodzajów produktów dostępnych dla chromu suplementacji żywieniowej: chromu GTF (czynnik tolerancji glukozy), pikolinian chromu, chrom i chrom nikotynowego Histydynian. Dietetyczne źródła obejmują ziarna, grzyby i podroby. Owoce i warzywa zawierają najmniejszą chromu.

Rozmiar

Zalecanego dziennego spożycia (RDA) dla chromu jest 35mcg dla dorosłych mężczyzn i 25mcg dla dorosłych kobiet od 19 do 50 roku życia. Jednak suplementacja jest zazwyczaj 200mcg jeden do trzech razy dziennie przed posiłkami, aby pomóc utrzymać poziom glukozy w ryzach. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, diabetyków może trwać do 1,000mcg, ale bezpieczeństwo dużych dawkach nie jest jeszcze znana. Chromu, w połączeniu z tradycyjnymi lekami przeciwcukrzycowymi, może zmniejszyć nasilenie typu I i cukrzyca typu II.

Expert Insight

W Beltsville Human Nutrition Research Center, chromu odkryto zwiększenie beztłuszczowej masy ciała, podczas gdy zmniejszenie tkanki tłuszczowej. To dlatego, że chrom neutralizuje węglowodanów i lipidów (tłuszczów) metabolizm. Jednakże powodzenie danej osoby w czasie suplementacji chromu w zależności od poziomu chromu w organizmie, jak również dietę i czas stosowania.

Ostrzeżenie

Przed rozpoczęciem jakichkolwiek rutynowych suplementacji skonsultować się z lekarzem lub pracownikiem służby zdrowia, jak chrom może wchodzić w interakcje z niektórymi lekami. Zbyt dużo spożycie chromu może powodować insuliny się nieskuteczne. Dwa przypadki uszkodzenia nerek były zgłaszane podczas korzystania pikolinian chromu. Postępuj zgodnie z instrukcjami na etykietach suplementów i nie przekraczać zalecanych dawek.