adcov.com

Ile pieniędzy musi wrzucić do Brazylii?

Istnieje wiele powodów dlaczego jeden chcieliby wyjechać do obcego kraju, w tym dobrowolne i przymusowe okoliczności. Historycznie USA przyciągnął najwyższy procent imigrantów w poszukiwaniu pracy i lepszych warunków życia. Dziś coraz więcej Amerykanów są przekraczanie granic żyć jako emigrantów do pracy, szkoły, rodziny, relacji, przygoda, inwestycji i przyjemności. Względy finansowe imigracji są zależne od kraju przeznaczenia. Istnieje wiele czynników, które przyczyniają się do ile pieniędzy potrzebujesz aby przejść do Brazylii.

Powodów do przenoszenia

Okoliczności imigracji do Brazylii bezpośrednio wpływa na ilość pieniędzy potrzebnych do emigracji. Dla imigrantów z emerytury intencje wykorzystania funduszy emerytalnych powinny być postrzegane się do przejścia na emeryturę w Stanach Zjednoczonych, choć koszty utrzymania w Brazylii jest znacznie niższa. Kurs wymiany dolara amerykańskiego i real brazylijski sprzyja dolara przez kurs, który oscyluje w pobliżu 1 do 3. Imigrantów zamierzają zarabiać na życie w Brazylii wymagają znacznie mniej pieniędzy na początkowe wejście, choć muszą być ostrożny z kursem wymiany dolarów podczas zarabianie w real brazylijski. Początkowe problemy finansowe obejmują fundusze nieruchomości, wynajem i koszty utrzymania wstępnego przed pierwsza wypłata zdobył.

Wydatki w Brazylii

Koszty życia w Brazylii jest znacznie niższa niż w Stanach Zjednoczonych, gdy kurs wymiany walut jest uważana za. Dla cudzoziemców poszukujących stałego miejsca zamieszkania i obywatelstwa, koszty opieki zdrowotnej drastycznie zmniejsza w porównaniu do tego w Stanach Zjednoczonych. Z drugiej strony podatki nakładane na obywateli Brazylii są wyższe w niemal wszystkich sektorów niż w Stanach Zjednoczonych. Rynek nieruchomości w Brazylii jest poważnie niedoszacowany, tym samym sprzyjając cudzoziemców. Średni koszt w dolarach za mieszkanie w São Paulo jest o jedną piątą kosztów podobne mieszkanie w Londynie.

Zagadnienia prawne

Przeprowadzka do Brazylii wymaga różnych działań prawnych i wiz w zależności od rodzaju imigracji. Tych poruszających się Brazylia bez intencji zatrudnienia muszą spełniać minimalne wymagania w oszczędności. Wizę stałą emeryturę wymaga, że wnioskodawca (powyżej wieku 50) dostarczyć dowód miesięcznego transferu £1300. Wizy Residency dla zagranicznych inwestorów wymagają minimum £32.500 inwestycji w Brazylii biznes. Innych wiz imigracyjnych w oparciu o małżeństwo, rodzina i praca są przedmiotem indywidualnych okoliczności i nie mają takie same wymagania finansowe.

Korzyści

Gospodarka Brazylii rośnie szybko z roczny wzrost PKB o 6 procent. Goldman Sachs przewiduje, że Brazylia będzie piątym co do wielkości gospodarki świata 2050. Brazylia to kraj piękny i zróżnicowany, a jeśli można pokonać bariery językowe i kulturowe różnice, to Imigracja jest ekonomicznie opcja dla inwestorów zagranicznych i dla tych poruszających się z planem. Niestety tu jest nie jeden tag cena tam mieszkających, a okoliczności różnią się dla każdego.