adcov.com

Ile pieniędzy mogę umieścić w skrytki legalnie?

Ile pieniędzy mogę umieścić w skrytki legalnie?

Skrytki, znany również jako sejf lub sejf, jest powszechnie spotykane w banki i inne instytucje. Banki pozwalają klientom wynajem tych sejf do przechowywania przedmiotów wartościowych, w tym środków pieniężnych. Chociaż istnieje żadnego prawa, które ograniczają, ile pieniędzy możesz przechowywać w skrytki, należy zawsze skonsultować się z prawnikiem w Twojej okolicy jeśli potrzebujesz porady prawne dotyczące korzystania z nich.

Organizacji

Banki i inne organizacje często oferują klientów możliwość wynajmu lub zakupu sejf. Te pola są w różnych kształtach i rozmiarach i zwykle są bezpiecznie umieszczony wewnątrz sklepienie głównych banków. Kiedy wynajmujesz takie pudełko, tylko masz prawo miejsce lub usunąć elementy z niego lub określić, kto ma prawo to zrobić. Ogólnie rzecz biorąc to nie ma prawa, że limity ile pieniędzy można przechowywać w skrytki.

Prywatnych

Wiele osób również kupić lub zachować nuel lub skrytki w ich domach, przedsiębiorstw lub innych tajnych miejscach. Jak skrzynki depozytowe banku to nie ma prawa, że limity, ile pieniędzy można przechowywać w nich albo. Jak bezpieczeństwa lub skrytki depozytowe pola wynajmujesz od banku tylko ty masz prawo do dostępu do Twojej bezpiecznej. Jeśli ktoś chce zbadać zawartość swojej skrytki, można albo udzielić im uprawnień lub ogólnie musi uzyskać nakaz przeszukania lub nakazu aresztowania, aby móc wyszukiwać swoje własności prywatnej.

Zasad banku

Natomiast nie ma limitu prawnych aby jak najwięcej pieniędzy, można przechowywać w sejfie skrytek lub bezpieczeństwa, mogą być ograniczone w jak używać te sejfy na podstawie reguł banku lub firmy, która jest ich właścicielem. Kiedy można wypożyczyć sejf z banku zazwyczaj musi podpisać porozumienie o są zgodne z zasadami, które pochodzą z wynajmu w polu. W zależności od banku i rodzaju reguł w miejscu może być ograniczony w co można przechowywać w swój Sejf depozytowy.

Straty

W przeciwieństwie do konto bankowe pieniądze, które można umieścić w skrytki nie jest chroniony przez Federal Deposit Insurance Corporation. Jeśli, na przykład, twój bank zostaje okradziony, nie przysługuje Ci odzyskać kwotę środków pieniężnych, jakie miałeś w swój sejf, jak chcesz rachunku bieżącego. Jednak wiele banków i osób uzyskać ubezpieczenia, aby zapobiec utracie z takich zdarzeń i wyrównania bezpieczny depozytowy pudełko najemców w przypadku takich strat.