adcov.com

Ile pieniędzy mogą być wykonane z pisania książek dla dzieci?

Ile pieniędzy mogą być wykonane z pisania książek dla dzieci?

Z książki z obrazkami do romansów nastolatek pomysł pisania literatury dla dzieci do zarobkowania jest jeden, który kusi wielu początkujących autorów. Ilość pieniędzy, które mogą być dokonane na piśmie książek dla dzieci zależy od rodzaju książki, wydawnictwa, autora Reprezentacja sytuacji i trochę szczęścia.

Metody płatności

Autorów książki dla dzieci może być wypłacane albo opłaty ryczałtowej dla ich książki lub opłat licencyjnych, w oparciu o ile egzemplarzy książki sprzedaje. W pierwszym przypadku częściej historie drukowane w czasopismach, autor otrzymuje jednorazową opłatę za jej prac w oparciu o stawki oferowane przez publikacja. W drugim przypadku autor otrzyma pierwsze wyboru zaliczki, której wysokość jest określana przez ile egzemplarzy wydawcy oczekują pierwszego druku książki do sprzedania. Po kopie te są sprzedawane, autor będą nadal otrzymywać cięcia opłat licencyjnych, tak długo, jak książka jest sprzedaż.

Przeciętnego wynagrodzenia

Średnie wynagrodzenie dla dzieci autor jest jeden, który jest trudno oszacować, jak wiele czynników odgrywa rolę w ile pieniędzy będzie książka. Bureau of Labor Statistics średnia pensja autora jest £34,482. Średnia ta obejmuje pisarzy dorosłych fiction, jak również dla dzieci. W niektórych przypadkach, szczególnie z książek dla dzieci autor książki dla dzieci będą musiały stawić czoła innej sytuacji zaliczek i należności licencyjnych. Być może bardziej niż wiele innych zawodów, pismo może mieć skrajności, z bardzo niewielu pisarzy fortuny i wiele trudności nawet aby publikowane.

Gatunek

Ilość pieniędzy, którą autor książki dla dzieci można spodziewać się również zależy od rodzaju książkę, którą napisała. Literatura dziecięca obejmuje książki z obrazkami, średniej klasy książek i książek dla nastolatków. Towarzystwo dzieci książki pisarzy i ilustratorów Państwa które pisarz z 32-stronicowa książka obraz średnie zaliczkę od £5.200 do £7,800, który jest udostępniony z programu illustrator. W tym przypadku ilustrator zajmie prawdopodobnie większy odsetek na zaliczek i należności licencyjnych niż autor. Jednak z książek dla starszych dzieci, które posiadają kilka ilustracji czarno-białych lub nie ilustracji, autor otrzyma całe góry i pełnego cięcia opłat licencyjnych.

Literacki reprezentacji

W większości przypadków tradycyjnych wydawnictw nie rozpatrzy przedłożone przez niepublikowanych pisarzy książek dla dzieci. Autorzy najbardziej udanych dzieci mają agentem literackim, który jest odpowiedzialny za przesyłanie książki, negocjowanie umowy i obsługi tantiemy. Ponieważ agenci są wiedzę do czynienia z umowami i uzyskania możliwie najlepsze oferty dla swoich klientów, autorów dla dzieci z agentów można oczekiwać, aby zarobić więcej pieniędzy ogólnej w swoich księgach.