adcov.com

Ile pieniędzy ma osobisty trener?

Ile pieniędzy ma osobisty trener?

Szkolenia branży stał wielki biznes. To już tylko luksusowy bogaty i sławny. Z postępem w domu ćwiczenia i bardziej przenośny sprzęt Trenerzy mają więcej narzędzi i opcji niż kiedykolwiek wcześniej. Jednak osób często zastanawiam się czy to naprawdę możliwe, aby zarabiać na życie jako trener osobisty. Odpowiedź brzmi: tak, ale ilość pieniędzy, które możesz zrobić zależy od kilku czynników.

Względy

Aby zrobić to w branży szkolenia, trzeba będzie zainwestować do przodu w swojej karierze. Natomiast istnieje możliwość specjalizują się i działa tylko z typami klientów, które są wygodne, ustawienia te granice można ograniczyć swój potencjał dochodów. Uzyskując dobre podstawy edukacji pierwszy, będzie można przyciągnąć szerokiej gamy klientów i zwiększyć swoje zarobki. Jeśli masz zamiar pracować w medycznych ustawienie, trzeba będzie uzyskać co najmniej czterech lat poziom, jeśli nie tytuł magistra w dziedzinie takich jak fizjologii ćwiczeń, ćwiczenia nauki, promocji zdrowia, szkolenie sportowe, Rekreacja terapeutycznych i innych opcji związanych ze zdrowiem. Jeśli po prostu chcesz działać na własną rękę lub w otoczeniu siłowni, można wybrać z kilku dobrych certyfikacji programów. Ponadto w zależności od ustawienia pracy, może trzeba kupić ubezpieczenie i sprzęt. Jeśli są certyfikowane przez renomowanych organizacji, są zobowiązane do podjęcia kursów kształcenia ustawicznego i utrzymać certyfikaty CPR.

Ramy czasowe

Uzyskanie i utrzymanie klientów jest ciężka praca. Może trzeba zacząć od dużych siłowni za mniejsze pieniądze tylko po to żeby Twoje imię tam i zdobyć doświadczenie. Branży fitness opiera się głównie na word-of-mouth. To może trwać od roku do pięciu lat zbudować udanego biznesu. To dlaczego wielu trenerów start w siłowni z regularne wynagrodzenie i gdzie koszty są pokrywane przez pracodawcę. Następnie mogą pracować część czasu, aby rozpocząć tworzenie własnej bazy klientów.

Nieporozumień

Jeśli chcesz się naprawdę duże pieniądze, powiedzieć ponad 130.000 zł rocznie i do góry, być może trzeba ponownie ocenić swoje cele. Jeśli masz szczęście wystarczy grunty pracy szkolenia sławna lub wysokiego szczebla wykonawczego, wtedy jesteś ustawiony. Jednak ludzie, którzy pracę na tym poziomie szkolenia musi zrobić dużo ofiary--być dostępne zawsze i wszędzie tam, gdzie Twój klient potrzebuje Cię. Należy również przygotować się do podróży z klientem, dzięki czemu można nadal pracować na drodze.

Potencjalne

Wielu trenerów, którzy żyją w lub w pobliżu dużych miast takich jak Nowy Jork, Boston czy Los Angeles można zrobić całkiem dobrze co £39.000 ponad 65 000 funtów rocznie. W tych obszarach znajdziesz klientów, którzy są dobrze płatną kadry kierowniczej, którzy mają dodatkowe pieniądze wydać na trenera i zobowiązane są do pracy na bieżąco. Można również zrobić dobrze, jeśli można znaleźć stanowisko zarządcze w to większe zdrowia klub lub luksusowe osiedle mieszkaniowe. Te pozycje można zapłacić £26.000 do £39.000 rocznie. Możesz także skończyć co znacznie mniej. Jeśli chcesz pracować w niepełnym wymiarze godzin, na żywo w małej społeczności lub w obszarze, gdzie nie ma żadnych płatnych miejsc pracy lub duże sale gimnastyczne, możesz gdziekolwiek od £9,750 do £19,500 rocznie.

Ekspertów wgląd

Potrwać do badania osobistego trenera certyfikacji programów znaleźć na podstawie typu klientów, które chcesz pracować z dopasowaniem. Zatrzymać jasne z Internetu lub weekend certyfikaty. Dobrą siłownię nie zatrudni Cię bez prawa certyfikaty. Spróbuj zapytać na siłownię w pobliżu możesz zobaczyć, jakie są ich wymagania. Najbardziej znane programy certyfikacji obejmuje NASM, lub National Strength and Conditioning Association; ZASADAMI, lub American College of Sports Medicine; ASA lub amerykańskiej Radzie ćwiczeń; i AFFA, lub aerobiku i Fitness Association of America.