adcov.com

Ile Gliceryna jest potrzebne, aby oczyścić je z woskowiny?

Normalnie, ludzkie ucho jest samoczyszczący. Wosk jest naturalnie wilgotna i tłusta, ale z czasem woskowiny nagromadzenie może stwardnieć i utknąć w uchu. Gliceryna jest oczywiste, ciecz znajdująca się w wielu płyny i mydła, jak również do środków spożywczych i leków. Gliceryna nawilża, zmiękcza i nawilża co chodzi w kontakt. Zgodnie z tym, często stosuje się glicerynę usunąć uporczywych woskowiny.

Usuwanie woskowiny

Według Amerykańskiej Akademii Otolaryngologii, większość przypadków wosku zablokowania ucha dobrze reagują na leczenie w domu używane do zmiękczania wosku. Gliceryna jest uważany za bezpieczny zabieg domu do zmiękczania woskowiny. Tylko trzy lub cztery krople są potrzebne w danym momencie. Kiedy oddanie kropli do ucha, według dr Timothy C. Hain, niech spada pobyt w uchu przez dwa do trzech minut, a następnie położyć na ręczniku aby nadmiar gliceryny spuścić. Dr Hain ostrzega pacjentów, że nie powinno być wykonywane, jeśli masz, albo nie, że masz potencjał, błony bębenkowej perforacja.

Expert Insight

Istnieje kilka komercyjnych marek kropli woskowiny. Niektórzy twierdzą, że ich rozpuszczenia woskowiny, inni twierdzą, że są one dla zmiękczenia. Większość z tych marek zawierać glicerynę, a także nadtlenku, wody i oleju. Krople handlowe nie są bardziej skuteczne w usuwaniu woskowiny niż zwykły gliceryny. Gliceryna można znaleźć w większości aptek i kupić w butelce z kroplomierzem.

Zmiękczania Ear Wax

Amerykańska Akademia Otolaryngologii również zaleca stosowanie kropli gliceryny przed strzykawką ucha lub płukania. Wstrzykiwanie ucho jest bardziej skuteczne, jeśli zmiękczenia woskowiny i nasmarować ucha 15 do 30 minut przed strzykawką. Wstrzykiwanie ucho --- powszechnie stosowane do usuwania woskowiny --- polega stosując żarówkę strzykawki squirt ciepłej wody w uchu i wypłukać woskowiny.

Zapobieganie

Gliceryna może także być stosowany w celu zapobiegania woskowiny budować. Jako środek zapobiegawczy, użyj 2 do 3 kropli w każdym uchu, raz na tydzień. Należy pamiętać, że woskowiny jest produkowany, aby zapobiec infekcji ucha. Swój cel nie powinna eliminować wosku, lecz tylko w celu uniknięcia zatkania. Jeśli podejrzewasz, że zablokowanie --- objawy to --- pełnię w uchu, ból ucha, świąd słuchu i zmniejszył w uchu --- może warto udać się do lekarza pierwszego. Infekcje ucha mogą przedstawić te same objawy, zapalenie ucha i potrzebuje pomocy medycznej.