adcov.com

Ile białka Czy kobieta ma?

Dietę

Białko jest ważnym elementem zdrowej diety. Pomoce składników odżywczych w odpowiedniej mięśnie, organy i utrzymania hormonów. Białko pomaga wytwarzać przeciwciała do zwalczania infekcji i jest stosowana w paznokci, włosów i produkcji skóry. Dorosłych kobiet wymagać około 0,8 g na kilogram masy ciała każdego dnia. Kobiety w ciąży wymagają 30 gramów więcej na dzień, podczas gdy matki karmiące powinny zwiększyć dzienne spożycie białka o 20 gramów. Mięso, ryby, kurczak, jajka, fasola i masło orzechowe to przykłady pokarmów bogatych w białko.

Za dużo białka

Ważne jest, aby monitorować dzienne spożycie białka jak przy zbyt wiele substancji odżywczych może powodować utratę wapnia, odwodnienie, nerek i uszkodzenie wątroby. Diety o dużej zawartości białka, mogą przyczyniać się do wysokiego poziomu cholesterolu, otyłości, osteoporozy, raka i choroby serca.

Bottom Line

Jest to konieczne, aby kobiety są źródła białka w diecie codziennie. Kobiety powinny mieć na celu pozostać w zalecanej dziennej ilości, aby utrzymać zdrowe ciało.