adcov.com

Iberogast Side Effects

Olej rycynowy. Turpin hydrat. Nalewka z waleriany. Ponieważ z nadejściem medycyny, ludzie szukaliśmy tej jednej szczególnej tonik, który będzie je utrzymać - i ich dzieci - zdrowych. Dzięki nowoczesnej produkcji, super lokalnej wielkości drogerii i Internetu, mamy setki do wyboru. Jednym z takich mieszanka ziołowa, że ​​jest bardzo popularny w Europie od dziesięcioleci jest Iberogast.

Co to jest Iberogast?

Iberogast jest niemiecki suplement diety, który działa na rynku od 1961 roku ma na celu trawienie i wspierać zdrowie układu pokarmowego. Sam Iberogast nie został zgłoszony do żadnych skutków ubocznych, choć niektóre z jego składników może mieć skutki. Według producenta, Medycyna Futures Inc., Iberogast liść mięty pieprzowej, zawiera korzeń lukrecji, celandine, liść melisy, ostropestu owoce, owoc kminku, korzeń arcydzięgla i kłącza, klowna musztarda roślin (Iberis amara), kwiat rumianku i 31 procent alkoholu ,

Jak to jest używane

Etykieta mówi, że dorośli powinni brać 20 kropli Iberogast z ich ulubionym drinku. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat powinny mieć pięć kropli trzy razy dziennie, a dzieci, które są od 3 do 6 lat powinny otrzymać 10 kropli trzy razy dziennie. Dzieci w wieku 3 miesięcy można podać osiem kropli, ale producent zaleca, aby skonsultować się z lekarzem przed podaniem Iberogast dzieci w wieku poniżej 3 miesięcy.

Krople mogą być umieszczane bezpośrednio w ustach lub rozpuszczony w wodzie lub sok, herbatę.

Efekty uboczne rumianku

Jednym ze składników jest w Iberogast rumianek, który jest członkiem rodziny ambrozji. Niektórzy ludzie mają reakcja alergiczna na coś zawierającego rumianek. Według amerykańskiego National Library of Medicine, reakcje alergiczne obejmują reakcje anafilaktyczne, obrzęk gardła i duszności. Skórnych reakcji alergicznych, takich jak świąd i wyprysk zostały również zostały zgłoszone.

Korzeń lukrecji Side Effects

Podczas University of Maryland potwierdza, że ​​korzeń lukrecji - kolejny składników Iberogast jest - tradycyjnie używany na trawienie, ale również ostrzega przed możliwymi skutkami ubocznymi, w tym zmęczenie, bóle głowy, wysokie ciśnienie krwi, a nawet zawału serca. Korzeń lukrecji zawiera glicyryzynę chemiczny, który może powodować stan zwany pseudoaldosteronizmu, w którym stają się nadmiernie wrażliwe na hormony kory nadnerczy w Twojej. Może to spowodować niebezpieczną retencji wody.

Mimo, że te warunki zwykle występują w odpowiedzi na duże dawki korzenia lukrecji, to opisywano w bardzo małych dawkach.

Alkohol Side Effects

Mimo że poziom alkoholu w każdej dawce Iberogast jest bardzo niska, zgodnie z Dianne Murphy, MD, dyrektor amerykańskiego Urzędu Żywności i Leków w pediatrycznych Therapeutics, należy być ostrożnym dając nic zawierający alkohol dzieci. Ponieważ są one bardziej czułe na wielu leków - w tym alkohol - nawet bardzo niskie dawki mogą powodować niepożądane, takie jak pobudliwość lub nadmierną senność. Ponadto, każdy wychodzi z nadużywaniem alkoholu lub zagrożonych alkoholizmem powinni unikać wszystkich produktów zawierających alkohol.