adcov.com

How to Make Homemade Handicap Rampy dla domów

How to Make Homemade Handicap Rampy dla domów


Podjazdy dla wózków inwalidzkich są cennym dodatkiem do domu z członkiem, który wykorzystuje wózek inwalidzki do przemieszczania. , Jednak musi być zbudowany na ziemi z myślą o użytkowniku. Jeśli ręczny wózek jest używany i rampa jest zbyt stromy, to może być bardzo trudno dostać się na rampę. Rampy mogą być przeznaczone do mieszania do wystroju domu i dostarczyć potrzebnej pomocy.

Instrukcje

1 Sprawdź, czy beton lub drewno najlepiej rampa odpowiednio zastosowanie, gdzie znajdować się będzie na ziemi. Drewniane rampy są często wybierane do zastosowań w domu, ponieważ są one łatwiejsze do krajobrazu wokół. Dla celów niniejszej instrukcji, drewniane rampy będzie przykładem.

2 Uzyskać pozwolenie na budowę, a przeglądu wymogów budowania rampę dla wózków inwalidzkich w dziedzinie zagospodarowania przestrzennego, gdzie na ziemi będzie.

3 Stake z pożądanego położenia na ziemi zarówno długości jak i szerokości rampy. Platforma rampy 36 powinno być cm szerokości, aby umożliwić łatwe manewrowanie.

4 Zaprojektuj nachylenia rampy. Nachylenie podjazdu zalecana przez ADA jest 01:12. Więc na co 12 liniowych cali rampy, nachylenie może wzrosnąć nie więcej niż cal. Rampa o 01:12 stosunek jest do zaakceptowania dla zmotoryzowanych wózków inwalidzkich; Jednakże, stosunek 1:18 łatwiej dla osób w ręcznym wózku.

5 Korzystanie z otworu postu koparka, kopać dziury na stanowiska, które będą wspierały rampę. Powinny być umieszczone po każdym razem na trzy nogi rampy. Umieszczać posty w otworach i ustawić je betonem.

6 Korzystanie z poziomu i sznurek, ustawić linię działki na wzrost rampy wzdłuż biegunów. Ciąg będzie używany jako przewodnik podczas budowania i wprowadzania podłogę rampy.

7 Ustaw poza ramy ziemi z 2x4 tarcicy. Zadbać, aby do kąta wyznaczonego przez ciąg prowadzący.

8 Cut 2-calowy przez 4-calowy drewna 36 cm długości, i umieścić go przez otwarte centrum rampy. Bezpieczne każdej stronie wkrętów do drewna do drewna poza ramy wsparcia. Płyty te powinny być umieszczone co dwie nogi.

9 Miejsce ľ cala sklejki na górze ramy nośnej rampy i bezpieczne do ramy za pomocą śrub do drewna. Upewnij się, że sklejka jest cieniowana ściśle w szwach, aby uniknąć grzbiety w rampie.

10 Działanie 36 cm od podłogi na ziemi, i zaznacz go na każde stanowisko. Dołączyć poręczy wzdłuż rampy w 36 cali, gdzie znaki są. Poręcze powinny być zainstalowane po obu stronach rampy.

11 Seal całe drewno używane do budowy rampy z jakości drewna pokładu plam i uszczelniacz, aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym pogodą.