adcov.com

Hotel sprzątanie Menedżer kwalifikacji

Hotel sprzątanie Menedżer kwalifikacji

Z dość doświadczenia i wykształcenia gospodynie mogą przejść do stanowiska kierownicze, które pochodzą z więcej odpowiedzialności i wyższego wynagrodzenia. Hoteli, moteli i ośrodków wypoczynkowych podróży zatrudniają wielu menedżerów. Sprzątania menedżerowie mogą wykonywania niektórych zadań czyszczenia, ale przede wszystkim, ich zadaniem jest nadzorowanie Warszawa. Obowiązki obejmują tworzenie harmonogramów, przeglądu wydajności pracowników i przeprowadzania inspekcji w placówce, aby mieć pewność, że spełnione są wszystkie standardy.

Wejście poziom doświadczenia

Przyszłego hotelu sprzątanie menedżerów można rozpocząć swoją karierę z pozycji entry-level jako gosposia w hotelu, jak większość umiejętności są wyciągnięte w pracy. Szkolenia oferowane są przez niektóre przedsiębiorstwa, związki zawodowe lub organizacje rządowe. W trakcie szkolenia stażystów nauczyć instrukcja przy użyciu środków czyszczących, zarządzanie zadaniami czyszczenia i przepisów zdrowotnych. Hotele udostępniają szczegółowe wytyczne i standardy, które muszą przestrzegać gospodynie.

Licencjat

Dyplom szkoły średniej jest zwykle wszystko, co jest wymagane do kariery w zarządzanie sprzątanie, mimo formalnego wykształcenia będzie utworzyć zadanie więcej możliwości rozwoju. Studenci mogą zarobić cztery lata licencjat w zarządzaniu hospitality na terenie kampusu uczelni lub programu edukacji online. Zajęć obejmuje operacji resort, kadr i prawa gościnności, a także rachunkowości i obsługi klienta. Wiele programów będzie również wymagają programu stażu na zdobycie doświadczenia w świecie rzeczywistym.

Certyfikacja

Menedżerów sprzątanie może stać się certyfikat poprzez program certyfikacji oferowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie gospodynie Executive. Wnioskodawca musi mieć high school diploma lub równoważne i spełniają dodatkowe wykształcenie przez stowarzyszonej stopnia program aby zarobić oznaczenie Certified szef zespołu sprzątającego. Posiadających tytuł licencjata z Kolegium IEHA zatwierdzone są jedynymi, które można zarobić najwyższe oznaczenia jako zarejestrowany szef zespołu sprzątającego. CEH i certyfikaty REH muszą być odnawiane kiedykolwiek trzy lata wypełniając 30 godzin kształcenia ustawicznego i zda egzamin. Te certyfikaty poprawić szanse stać się sprzątanie menedżerów.

Dodatkowe kwalifikacje

Hotel sprzątanie menedżerów musi również mieć znakomitą komunikację umiejętności i dogadać się z lokalizacja i hotel klienteli. Także trzeba mieć umiejętności, szybkie rozwiązywanie problemów i być szczegółowo zorientowane. Istotne jest samodyscyplina i zdolność do organizowania i bezpośrednie innych pracowników. Jest również bardzo ważne dla menedżerów mieć dobre zrozumienie działalności, w tym bezpieczeństwa i środki bezpieczeństwa, konserwacji i napraw, a także hotel finansowania wiedzy.