adcov.com

Hormony & Weight Loss

Hormony są posłańcami chemiczne, które są odpowiedzialne za wywołanie lub regulacji funkcji organizmu. Gdy hormony z równowagi, negatywne skutki w obrębie ciała może prowadzić, w tym zwiększenie masy ciała. Hormony mogą ulegać wahaniom w wyniku wielu czynników, w tym stres, złe odżywianie, brak ruchu, niedostatecznego wypoczynku i choroby. Podobnie jak masa może mieć wpływ poziomu hormonu, hormony mogą zmieniać się w wyniku uzyskania wagi.

Efekty

Wszystkie hormony mają wpływ na masę. Hormon wzrostu, endorfiny, testosteron, estrogen, tyroksyna, adrenalina, kortyzol, serotoniny, melatoniny, insulina i glukagon są wszystkie hormony, które wpływają na funkcje organizmu. Według magazynu Prevention, hormony te mają indywidualne miejsca pracy, które mogą mieć wpływ na zmniejszenie masy ciała, takie jak wykorzystanie tłuszczu jako paliwa, zmniejszenie apetytu, zwiększenie metabolizmu i zmniejszenie tkanki tłuszczowej.

Hormony regulują

Jeśli chcesz stracić wagi i poziomu hormonów równowagi, ograniczenie stresu, który jest odpowiedzialny za produkcję kortyzolu. Pobierz odpowiedniego snu, aby utrzymać właściwy poziom melatoniny. Według dr Geoffrey Redmond, dyrektor hormonu centrum Nowego Jorku i autor dobrą nowinę o Kobiet hormonów, może być w stanie manipulować hormony do utraty wagi przez jedzenie częste małe posiłki składające się z odpowiednich części tłuszczów, białek i węglowodany. Regularne ćwiczenia mogą pomóc zrównoważyć ogólną produkcję hormonów.

Expert Insight

W badaniu cytowanym przez Zakład Żywienia Człowieka Uniwersytetu Rolniczego w Wageningen w Holandii, istotne połączenie zostało dokonane pomiędzy hormonów płciowych, trzewnej tkanki tłuszczowej oraz utratę wagi. Podczas badania, kobiety z nadmiernego poziomu tłuszczu trzewnego związane były ze zmniejszoną hormonów płciowych. Gdy kobiety straciły na wadze, średnio 11 kg., Tłuszczu trzewnego zmniejszyło się i hormony płciowe wzrosła do normalnych poziomów. Badania takie jak te podkreślają znaczenie kontroli wagi do regulacji hormonalnej.

Korzyści

Istnieje wiele korzyści zdrowotne, które mogą wystąpić, podejmując niezbędne działania w celu uregulowania swoich hormonów i schudnąć. Według dr Michael Roizen, dyrektor odnowy biologicznej w Cleveland Clinic, regulacji hormonów będą wywoływać nie tylko utratę wagi, ale może obniżyć poziom cholesterolu, zmniejsza ciśnienie krwi, poprawia energię, zmniejszyć bóle, poprawia odpoczynek, zwiększenie przepływu tlenu do serce zapobiegać rozwojowi cukrzycy typu 2 i stabilizacji poziomu cukru we krwi.

Identyfikacja

Jeśli nie jesteś pewien, czy hormony są zapobieganie utracie masy ciała, należy umówić się z lekarzem opieki zdrowotnej, który wykona badanie krwi, aby wykonać badanie poziomu hormonów. Niektóre objawy, które mogą wystąpić w wyniku zaburzenia równowagi hormonalnej są bóle głowy, zawroty głowy, niepokój, depresja, endometrioza, włóknisto-torbielowate piersi, zmęczenie, wypadanie włosów, osłabienie popędu seksualnego, zwiększenie masy ciała, zatrzymanie wody i wzdęcia. Pamiętaj, aby omówić wszelkie objawy z lekarzem.