adcov.com

Homemade Przepis Tick Odstraszacz

Kleszczy może być kłopotliwe szkodniki na zewnątrz, jako że karmią się krew ssaków i mogą być stosowane i przenieść bakterii i chorób, takich jak choroba z Lyme. Niektóre produkty detaliczne przeznaczone do odpierania kleszczy, ale są wiele razy drogie przedmioty i nie bardziej skuteczne niż proste domowe rozwiązania.

Odstraszający dla Zwierzęta

Dla zwierząt domowych, dodać 1 szklankę wody do spryskiwacza, a następnie przez 2 szklanki destylowanej octu. Kleszcze nienawidzę smaku i zapachu octu, i będzie łatwo odpychane przez ten składnik sam. Następnie dodać dwie łyżki oleju roślinnego lub migdałów, które zawierają siarkę (zarówno naturalne tick odstraszający inny). Aby środek odstraszający, który również powstrzyma pchły, mieszać w kilka łyżek soku z cytryny, olej cytrusowych lub olejku z mięty pieprzowej, który będzie wszystkie pchły i kleszcze odpychają jednocześnie tworząc zapachowy odstraszający.

Spray na suchym sierści zwierzęcia, pobyt z dala od obszarów wrażliwych, w tym oczu, nosa, jamy ustnej i narządów płciowych. Kiedy na zewnątrz przez dłuższy okres czasu, natrysk tego roztworu na dwa do trzech razy dziennie. Gdy zwierzęta są na zewnątrz na ogół używać tylko z toalety, natrysk roztworu na sierści zwierzęcia raz dziennie.

Odstraszający dla ludzi

Proste domowe hydrofobowe mogą być wykonane z kilku niedrogich składników gospodarstwa domowego. W butelce ze sprayem, wymieszać 2 szklanki destylowanej octu i 1 szklankę wody. Aby pachnące rozwiązanie, więc nie pachnie jak ocet cały dzień gorzki, dodać 20 kropli ulubionego olejku oleju lub kąpieli. Olejek eukaliptusowy jest spokojny, kojący zapach, który działa również jako środek odstraszający kleszcze, a olejki z mięty pieprzowej i cytrusowe wydzielają silny ostry zapach, który również odparcia kleszczy.

Po zmieszaniu roztworów, spray na ubranie, skórę i włosy przed wyjściem na zewnątrz. Zastosuj ponownie co cztery godziny, aby utrzymać w ryzach kleszczy i zbadać skórę i włosy, po powrocie do domu, aby upewnić się, że kleszcze są nie na ciele.