adcov.com

Homemade Przepis na Brodawka Oil Cream Balsam Z Owoce dzikiej róży

Homemade Przepis na Brodawka Oil Cream Balsam Z Owoce dzikiej róży


Typowe brodawki są wzrosty w skóry spowodowane przez wirusa, które również powoduje Herpes simplex. Mogą one wystąpić w okresach stresu i może rozprzestrzeniać, więc szybkie usunięcie jest pożądane. Brodawki nie powinno być odcięte ze względu na możliwość zakażenia, jednak dzieje się do lekarza, aby je zamrożone off jest kosztowne i czasochłonne. Niektóre leki ziołowe są dostępne, ale należy dodać olej owoc dzikiej róży do składników.

Dlaczego warto skorzystać z Dzika Olej do usuwania brodawek

Przechowywać Owoce dzikiej róży lub olej owoc dzikiej róży na rękę z różnych świadczeń zdrowotnych, w tym usuwania brodawek. Owoce dzikiej róży są owoce pozostały po zakończeniu kwitnienia rosebush. Są czerwone lub pomarańczowe jagody, które są bogatym źródłem wielu zdrowych składników. Jednym z tych składników jest retinol (witamina A), które wyciąg z owoców dzikiej róży firmy farmaceutyczne do leków na receptę, które traktują ostry trądzik i usuwania blizn. Brodawki są podobne do blizn, w tym są one trudne przerostem naskórka. Retinol przyspiesza złuszczanie się proces pierwszej warstwy skóry, przyspieszając wytwarzanie nowej skóry. Z powodu tego działania, olej z owoców dzikiej róży jest dobrym wyborem do usuwania brodawek.

Proces

Zakup oleju owoc dzikiej róży tłoczony na zimno w lokalnej aptece lub zdrowia sklep spożywczy. Wymieszać kilka kropel tego w filiżance z innym popularnym remedium usuwania brodawek: albo kilka kropel octu jabłkowego lub zgnieciony aspiryny (kwas acetylosalicylowy). Dodaj kilka kropli oleju rycynowego lub oliwy z oliwek, aby zapewnić maksymalną wchłanianie do skóry. Użyj medycznego zakraplacza lub słomką umieścić to remedium na każdej brodawki, które chcesz usunąć. Upewnij się, aby pokryć całą brodawkę i wcierać olejek w dokładnie. Obejmuje obszar o mały kawałek taśmy klejącej, taśmy klejącej lub bandażem. Jeśli masz bardzo wrażliwą skórę, mogą wystąpić lekkie pieczenie lub zaczerwienienie. Jeśli dona € ™ t mieć uczulenie na którykolwiek ze składników, to jest w porządku. Powtórz procedurę codziennie do brodawek znika.

Wynagrodzenie

Od brodawki są spowodowane przez wirusa, mogą wystąpić nowe przyrosty, chyba że adres samego wirusa. Można użyć oleju z kapsułki witaminy A, w razie potrzeby, dla silniejszego efektu. Jednak mogą wystąpić więcej złuszczanie skóry i podrażnienie.