adcov.com

Homemade Noc Splint

Homemade Noc Splint


Noc szyna jest wspólna rekomendacja dla ludzi, którzy cierpią z powodu złamanych kości, ostrogi pięty, ból pięty, zapalenie powięzi podeszwowej lub Zapalenie ścięgna Achillesa. Szyny przyczynić się do stabilizacji i stawów wsparcia i złamanych kości. Szyny mogą być wykonane z różnych materiałów, w zależności od strony ciała są one używane. Szyny zazwyczaj działają najlepiej, gdy wykonane z sztywnych obiektów, takich jak zwinięte czasopisma, miotły, kij baseballowy, płyty, parasol, skarpetki, a nawet gazet. Następnie można korzystać z różnych przedmiotów w domu, aby bezpiecznie trzymać szyny w miejscu.

Domowe Szyny nocne

Aby szyna górne wykorzystanie nogi bandaż oblewania, paski, krawaty, aby szyna lub jedną nogę do drugiej. Aby szyna dolnej części nogi można używać przedmiotów, takich jak miotły, zwiniętą gazetą lub kijem baseballowym. Kostki mogą być opadły z podwiniętymi czasopism lub gazet i zabezpieczone za pomocą Ace bandaż, szyi krawat, szalik lub pasek. Aby szyna palca można używać ołówka lub sąsiedni palec i zabezpieczyć go owinąć bandażem lub taśmą. Ręce można opadły z małym kawałkiem desce, czasopisma lub książki. Broń może być opadły z laską, kijem lub parasol i zabezpieczone bandażem owinąć, apaszki, krawaty, paski lub nylons.

Szyny nocne dla powięzi podeszwy

Bez względu na to noc szyna jest wykonana z niej może pracować tylko wtedy, gdy jest bezpiecznie przymocowany do części korpusu potrzebującemu i przyczynia się do zapewnienia stabilności i zminimalizować ruch. Urazów takich jak zapalenia powięzi podeszwy, Zapalenie ścięgna Achillesa i pięty ostrogi, głównym celem nocnej szyny jest utrzymanie stopy w pozycji zgiętej, aby wydłużyć mięśnie. Główną przyczyną bólu pięty jest spowodowane brakiem elastyczności mięśni łydki. Szyny nocne mogą być wykorzystywane w nocy, aby poprawić elastyczność cielę muscleâ € ™ s i udaremnić przykurczu mięśnia łydki w nocy. Można zabezpieczyć stopy w domowej nocy szyny, które mogą pomóc wydłużyć mięśnie poprzez rozciąganie palców w kierunku kolan i trzymając go w tej pozycji przez umieszczenie desce lub kawałek twardego plastiku pod stopy, a następnie kontynuowanie owinąć elastyczną gumka lub Ace bandaż wokół kości piszczelowej i stóp, dopóki nie jest na swoim miejscu.