adcov.com

Homemade Leg Szyna na powięzi podeszwy

Rozlane zapalenie powięzi podeszwy jest stanem, który powoduje zapalenie rozcięgna podeszwowego, czyli więzadła łączący palce do kości pięty. Według LiveStrong.com, większość ludzi w sposób naturalny podkreślić swoje palce podczas snu, który kontraktuje ścięgna i więzadła w swoich stóp i kostek. Zwłaszcza dla osób z powięzi podeszwy, po przebudzeniu i chodzenie te ścięgna i więzadła stanie się nagle wyciągnął, i może powodować ból. Szyny na goleń dla powięzi podeszwy są zaprojektowane, aby delikatnie rozciągnąć ścięgna Achillesa, więzadła i rozcięgna podeszwowego w ciągu przespanej nocy, aby temu zapobiec.

Rodzaje szyn

Zgodnie z LiveStrong.com istnieją dwie główne odmiany noc szyny do powięzi podeszwy. Pierwszym jest wytrzymałe tworzywo sztuczne formowane osłonę, która rozciąga się od stóp aż do kolana. Bagażnik ma serię haki i pętle trzymać go w miejscu. Drugim typem przyboru zespalającego ma lekkie skarpety, która rozciąga się tworząc stopy na kostki. Aby utrzymać stopę i kostkę unieruchomiony, szyna ma pasek połączony z końcem palców skarpety z paskiem aż do kostki. Do szyny pracować utrzymując stopy prostopadle do kostek.

Dokonywanie własną

Oba rodzaje nocnych szyn dla powięzi podeszwy są trudne do powtórzenia. Większość ludzi nie ma środków, aby kształtować swoją plastikową osłonę i próbuje związać łańcuch lub linę z toe-końca skarpety do kostki może być nieco trudne. Najlepszą metodą jest budowa podstawowej szynę unieruchomienia z to, co jest w domu.
Zgodnie z BackCountry.com, należy najpierw znaleźć fragment wyściółki piankowej lub innego materiału podobnego do poduszeczki, który obejmuje od dołu obcasa powyżej dolnej części łydki. Potem trzeba będzie związać się zaczep do zabezpieczenia kostki pianki do tyłu nogi. Użyj solidny kawałek (lub kawałki) z tkaniny, takie jak barwna chustka lub silnego bandażowania medycznej, jeśli jest ona dostępna. Należy zacząć od r szmatkę nad przed kostkę, a następnie owijając końce wokół. Możesz także dokonać przejścia w stopę stworzyć strzemię. Chociaż jest to podstawowy projekt szyna, BackCountry.com zaleca również za pomocą innego ściereczki do ósemki wzór wokół kostki i stopy. Aby to zrobić, należy uruchomić z tkaniny z tyłu kostki, owinąć je na piechotę, dostosowania go do przodu kostki, a następnie powtórzyć. Zapewni to dodatkową stabilność i unieruchomienie na piechotę, co jest kluczowe w leczeniu zapalenie powięzi podeszwy.