adcov.com

Home Remedy zasnąć

Czasami może to być trudne, aby zasnąć. Nie ma nic gorszego niż oglądanie zegar powoli zaznaczyć dala. Choć proste rozwiązanie byłoby wziąć tabletki nasenne, niektórzy ludzie nie chcą się na ich utrzymaniu. Dla tych ludzi nie ma środków domu.

O Bezsenność

Wielu ludzi doświadcza bezsenność. Korzystanie z naturalnej pomocy snu, niż ryzykować uzależnienia spania pigułki, może być właściwym wyborem dla Ciebie. Możesz jednak chcesz skontaktować się z lekarzem, aby upewnić się, że nie jest to poważny problem.

Strona główna zadośćuczynienie

Spróbuj sobie zatyczki do uszu w nocy, aby uniknąć zakłóceń.
Nie pić, nie jeść, zawierający kofeinę. Należy zacząć zwalniać z tych produktów po upływie 3 pm i całkowicie wyciąć im co najmniej trzy godziny przed snem.
Weź ¾ szklanki mleka i podgrzewać tylko do temperatury wrzenia, albo na piecu lub w kuchence mikrofalowej. Wymieszać z łyżeczką cukru i posypać gałką muszkatołową na górze ledwo pokrywają powierzchnię. Dobrze wymieszać. Gałka muszkatołowa i gorące mleko są naturalne środki uspokajające, które pomogą Ci zasnąć.
Soku i wypić trochę sałaty, która zawiera nasenne substancję zwaną Lactucarium.
Masaż twaróg w skórę głowy przed myciem. Przyczyni się to do wywołania snu. Jedząc dużo twarogu również ma ten sam efekt.
Weź miodu z wodą przed pójściem do łóżka. Miód jest znany sen induktorem.
Spróbuj robi joga, która jest zarówno fizycznie jak i psychicznie relaksujące.
Weź gorącą kąpiel na kilka godzin przed pójściem do łóżka. To relaksuje ciało i przygotowuje ją do snu.
Jedz kilka ciasteczek przed snem. Wykazano, że słodkie spożywanych 30 minut przed snem mogą działać jako środki uspokajające. Należy uważać, aby jeść tylko kilka ciasteczek, choć, lub cukru będzie miała odwrotny skutek.
Epsom sole mogą być stosowane jako środki uspokajające. Dodaj 1:59 szklanki soli Epsom do gorącej kąpieli. Moczyć przez około 20 minut przed snem.
Mash banana w misce i dodać prażonych nasion kminku do niego. Wymieszać je razem i wziąć go po obiedzie. Mieszanina ta pomoże organizm wywołania snu.
Posypać zgnieciony lawendy na poduszce. Można również pocierać ją na szyi i klatce piersiowej.