adcov.com

Home Remedy wyeliminować Bed Bugs z Materac

Home Remedy wyeliminować Bed Bugs z Materac


Pluskwy są małe pasożyty żerują na krwi u ludzi lub innych zwierząt stałocieplnych, w zależności Ohio State University Extension. Ugryzieniami są zazwyczaj bezbolesne; jednak cechuje je rzędami małych czerwonych ściągaczami, które mogą być swędzące, które mogą stać się zarazić, jeśli ich nie porysować. Choć pluskwy nie są rozpoznawane jako host dla chorób, ich pojawienie się na materacach może powodować niepokój i stres, i mogą być trudne do zwalczenia.

Czyszczenie parowe

Podstawowe odkurzanie i czyszczenie są tradycyjne środki do domu, aby pozbyć się pluskiew na materac, ale to nie może pozbyć się wszystkich pluskwy i ich jaja. Czyszczenie parą zapewnia wysoki poziom ciepła ponad 120 stopni Celsjusza, eliminując zarówno żyjące pluskwy i jajka. Wybierz parowiec, który wykorzystuje niski poziom wilgotności; tego typu znane są jako parowych suchych parowców. Być może trzeba będzie użyć parowiec handlowy-klasy do osiągnięcia temperatury niezbędne zabić pluskwy.

Zacznij od umieszczenia wszystkich swoich arkuszy i innych pościel w plastikowej torbie do prania lub wyrzucić. Lean materac do ściany i rozpocząć głębokie oczyszczanie materac z parowca, począwszy od samej góry i pracy na samym dole. Aby upewnić się, obejmują cały materac, miejsce kawałki taśmy z dokładnością do 1 stopy, począwszy od góry do dołu. Jak oczyścić każdą sekcję, usuń taśmę. To potwierdzenie, że masz traktować każdą część materaca. Po zakończeniu jednej strony materaca, obróć ją i powtórzyć proces na drugiej stronie. Po zakończeniu parze wentylator w pobliżu miejsca swojego materaca pomóc wysuszyć wilgoć, który został wprowadzony. Jeśli użyto suchej parowiec nie powinno to trwać długo.

Czyszczenie parą środka domu nie może wyeliminować pluskwy, które wykopali sobie głęboko w materac, które mogą wystąpić, jeśli masz poważne zakażenia. Choć leczenie może pracować dla niektórych przypadków pluskwy, eksperci doradzają, że Cornell University to leczenie nie może być skutecznym sposobem, aby pozbyć pluskwy z materaca i domu.

Okrzemkowe

Ziemia okrzemkowa jest rodzaj gleby proszku, który zawiera drobne skamieniałości glonów, których bardzo małe brzegi postrzępione będzie przebić i zabić jakiegoś owada, który idzie w poprzek. Chociaż ten rodzaj gleby jest śmiertelne dla owada, ostre krawędzie są zbyt małe, aby zaszkodzić człowiekowi lub innego ssaka. Tak więc jest to dobry wybór, jeśli potrzebujesz środka domu na wolne chemiczny pluskwy.

Zakup żywnością ziemi okrzemkowej, która nie jest typu do stosowania w basenach. Wlać niewielką ilość wokół łóżka i umieścić niewielką ilość pod materac. Według bedbugsguide.com, będzie to chronić łóżko i materac z pluskwy utrudniając ich podróży do łóżka z innych części pomieszczenia. Również umieścić niewielką ilość ziemi okrzemkowej na powierzchni materaca, zwracając szczególną uwagę na małe zmarszczki i szczeliny.