adcov.com

Home Remedy surowca Obcasy

Szorstkie pięty są wynikiem bardzo suchej skóry. Skóra tutaj jest oczywiście trudniejsze niż na innych częściach ciała, ale obcasy nosić swoją wagę, która może gorsza. Waga umieszczona na suchą skórę na piętach może spowodować jego pęknięcie, a nawet krwawić. Powierzchnia skóry staje się nierówny i zaczyna się na odrywanie. Bez leczenia to może być bolesne.

Moczenie

Moczyć stopy ciepłą wodą i niewielką ilością mydła. Użyj mydło i myjkę szorować nogi, aby je wyczyścić. Ciepłej wody pomoże zmiękczenia martwe, suchą skórę, tak, że może on zostać usunięty. Umieść obie stopy w wodzie i pozwolić im usiąść na około 20 minut. Weź jedną nogę z wody i użyć pliku stóp złożyć się na modzele i suchą skórę. Trzymaj jedną nogą w wodzie przez cały czas, aby utrzymać skórę miękką. Musisz się resoak jedną nogą podczas pracy na inne, w celu uzyskania cały martwy naskórek off.

Pumeks

Szorować nogi z pumeksu usunąć suchą, grubą skórę z pięt. Pumeks jest skałą wykonane z pyłu wulkanicznego, który działa jako środek ścierny. Jest często stosowany w salonach kosmetycznych w celu usunięcia martwego naskórka. Trzeć pięty z ruchem okrężnym, aby usunąć szorstką, suchą skórę. Regularne usuwanie grubej skóry zachowa obcasy z coraz szorstki.

Mleczko kosmetyczne

Zastosuj balsam na bazie oleju liberalnie do stóp po tym, jak je moczy. Masować balsam głęboko do stóp. Kupon na skarpetki trzymać wilgoć i pomóc stopy wchłonąć płyn. Jedna aplikacja pomoże, ale nie będą leczyć swoje szorstkie pięty. Musisz regularnie leczyć nogi, aby utrzymać je miękkie.

Obuwie

Noś buty, które oferują wsparcie, i że zostały zamknięte plecy i palce. Wsparcie będzie trzymać i pękaniu pięt staje szorstki. Nosić obuwie tak często jak możesz. Idąc boso nie oferują wsparcie, którego potrzebujesz i może również zachęcać do suchej skóry. Korzystanie Wkładki mogą pomóc wyrównać swoje nogi tak, że twarde modzele są mniej narażone na rozwój.