adcov.com

Home Remedy na Butt Rash

Zaczerwienienie, obrzęk wyboista dno oznacza, że ​​Ty lub Twoje dziecko ma wysypkę tyłek. To nieprzyjemne dolegliwości zazwyczaj wynikiem zbyt dużo wilgoci w obszarze lub z zaburzenia równowagi hormonalnej. Nie trzeba recepty lub over-the-counter leki leczyć wysypkę tyłek. Możesz koją i leczyć wysypkę przy użyciu naturalnych, nietoksycznych produktów znajdujących się w swoim własnym domu. Jeśli wysypka jest krwawienie, wyjątkowo obrzęk lub gorzej po leczeniu, szukać opieki lekarskiej.

Skrobia kukurydziana

Skrobia kukurydziana jest potężnym węglowodanów zwykle używane do gotowania i jest również doskonały do ​​leczenia wysypki tyłek. Jego właściwości anty-wilgoć pomoże wysuszyć podrażnioną skórę i pozwalają się ran. Moms zostały z wykorzystaniem mąki kukurydzianej jako bezpieczne i skuteczne alternatywy dla over-the-counter krem ​​wysypka pieluchy dziesięcioleci. Jest to również świetny leczenie oparzeń słonecznych, podrażnień, pokrzywka skóry i ogólnego trującym bluszczu.

Na szczęście, skrobia kukurydziana jest łatwo dostępne w lokalnym sklepie spożywczym. Zmieszaj ¼ szklanki skrobi kukurydzianej z 3 łyżkami wody i wymieszać, aż gęste. Zastosuj delikatnie wysypka i pozostawić odkryte. Posypać suchej mąki kukurydzianej bezpośrednio na obszarze zagrożonym, jak mieszanina wysycha do uszczelniania pastę. Sucha skrobia kukurydziana może być również stosowany bezpośrednio na ból skóry, ponieważ ma miękką, aksamitną w dotyku i nie podrażnia skóry.

Oliwa z oliwek i masło shea

Masło Shea i czysta oliwa z oliwek są kojące połączenie dla wysypka tyłek uzdrowienia. Oba związki mają gojenie, witaminy wzbogacone oleje przeciwzapalne, które przyniosą ulgę do wysypki.

Masło Shea zawiera witaminy A, która nawilża skórę; i nonsaponifiable ułamek, środek uzdrowienia. Środek ten zawiera składniki odżywcze, lecznicze witamin i składników odżywczych. Masło Shea jest zwykle sprzedawane w sklepach ze zdrową żywnością.

Oliwa z oliwek przyczynia się do mieszaniny, ponieważ zawiera związki lecznicze i skóry można oczekiwać ulgę niemal natychmiast. Wymieszać 3/4 szklanki masło Shea z 1/4 szklanki oliwy z oliwek, aby utworzyć pastę. Zastosuj delikatnie wysypka i pozostawić do wyschnięcia.

Calendula-Maść z żywokostu na pieluchy

Innym kojący naturalny środek jest stworzenie pasty nagietek, żywokost dla wysypki tyłek. Wymieszać z oleju kokosowego za dodatkową miękkość - you'll znaleźć szybką ulgę.

Liście żywokostu zawierają związki takie jak Allanton, kwas rozmarynowy i garbniki, które wspierają regenerację skóry. Przeciwutleniacze na bazie roślin z nagietka jest pomóc w ochronie skóry przed wolnymi rodnikami i wspomagania gojenia. Zarówno nagietek i żywokost są sprzedawane w lokalnych sklepach ze zdrową żywnością.

Melt jednego funta oleju kokosowego na patelni ze stali nierdzewnej. Dodać dwie garście płatków nagietka i jedną garść żywokost liści. Gotować na niski przez 30 minut w celu utworzenia pasty. Nie pal liści.