adcov.com

Home Remedy Moles skóry

Moli skórę, występują naturalnie jako część skóry rośnie i zmiany w teksturze i pigment. Rozmiary, kształty i kolory mogą się różnić od moli jednej osoby do drugiej, ale zwykle pojawiają się po raz pierwszy na początku życia. Moli są zazwyczaj nieszkodliwe, jednak niektóre osoby mogą znaleźć małe, ciemne przebarwienia na skórze nieestetyczne jest zakłóceń. Te środki do domu są najbardziej praktyczne na pozbycie się moli.

Szybkie Home Remedy

Skuteczne i szybkie leczenie moli ma podjąć ząbek czosnku ząbek i przeciąć na pół. Ustaw stronę wycięte na mol. Trzymaj ząbek czosnku w miejscu z medycznego noc taśmy. Kwasu siarkowego w czosnku działa się rozpadać kreta i mol powinien odejść w ciągu dwóch do trzech dni. Możesz też kupić 100 jm kapsułki witaminy E i zastosowanie ich zawartości do mola. Przykryj brodawkę z paskiem kleju lub taśmy medycznej, i powtarzać codziennie, aż zniknie mol.

Lekarstwem na starszych Moles

Jeśli masz pieprzyk, która została na skórze na chwilę, te kilka wskazówek może pomóc pozbyć się z nich. Weź kawałek skórki banana surowego i umieścić stronę na dół miazgi mol. Taśmy skórkę na miejscu i usunąć go tylko podczas brania prysznica. Wymień skórki codziennie, i powtarzać się przez kilka tygodni. Bardziej uparci mole mogą korzystać z owoców nerkowca (nie orzechy) umieszczonych na mol. Powtarzać codziennie przez dwa do trzech tygodni, aż mola jest usuwany.

Zapobieganie Mole

Najlepszym sposobem, aby zapobiec występowaniu moli jest jeść dieta bogata w potas. Żywności, takich jak banany, jabłka i ziemniaki są doskonałym źródłem potasu. Wiele over-the-counter produkty twierdzą, aby zapobiec i pozbyć się moli, ale wiele z nich tylko dodatkowo podrażniać skórę. Najlepsze środki na mole może być przedmiotów znalezionych w spiżarni. Jednak, krety, które są szybko zmieniające się rozmiar, kształt, tkliwość lub kolor powinien być usunięty przez lekarza.