adcov.com

Home Remedy Foot Soak na obrzęk kostki & Pain

Home Remedy Foot Soak na obrzęk kostki & Pain


Kostka jest delikatną częścią ciała. Składa się z więzadeł, mięśni i kości. Podczas gdy kostka jest pozornie wystarczająco wytrzymałe, aby utrzymać wagę ciała, jest także bardzo podatne na urazy. Urazy mogą wystąpić z uprawiania sportu, potknięcia, chodzenia na nierównej powierzchni lub utrzymanie ciągnąć mięśni. Podczas gdy kostka boli może być bolesne, środki do domu może pomóc złagodzić ból i obrzęk stawu skokowego.

Leczenie

Ból kostki mogą być odczuwalne na zewnątrz lub wewnątrz kostki i może sygnalizować poważne obrażenia. Należy udać się do lekarza, jeśli ból kostki jest trwała. Jednakże, jeśli kostka jest obrzęk i ból, można traktować objawy od razu w domu. Jednym ze sposobów leczenia bólu stawu skokowego jest kostki lodu. Możesz lód kostkę przez przyłożenie lodu pokryte ręcznik do kostki i zabezpieczenie go w miejscu z bandażem ACE. Możesz też lód kostkę stawiając stopy i kostki do kąpieli osadowego z lodem i wodą przez 15 do 20 minut. Należy kontynuować wprowadzanie kostkę do kąpieli osadowego co dwie do trzech godzin w ciągu pierwszych 48 do 72 godzin od urazu. Lód jest ważne dla spuchniętą kostkę, ponieważ niskie temperatury zmniejszają obrzęk, ból i stan zapalny. Jednakże, jeśli Leczony obszar zaczyna się biały, zostaje przerwane leczenie razu. Należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem lodu do obrażeń jeśli warunek takich jak cukrzyca, choroby naczyń lub zmniejszenie uczucie w nogach.

Kiedy zgłosić się do lekarza

Jeśli podejrzewasz, że uraz stawu skokowego jest poważny, skontaktuj się z lekarzem. Powiedz jej to, czego doświadczamy i określić, czy objawy wskazują na skręconą kostką lub złamaną kostkę. Jednym z najbardziej powszechnych rodzajów urazów stawu skokowego jest skręconą kostkę. Skręconą kostkę występuje, gdy więzadła stawu skokowego są rozciągnięte lub ciągnięcia w nieprawidłowy sposób poza ich normalnym ruchu. Skręconą kostkę powszechnie występuje z niezgrabnie skręcanie, walcówka, lądowania źle lub natrafienia na i nierówna nawierzchnia. Objawy skręconą kostkę są obrzęk, okazyjnie zasinienie, ból, czasami słychać dźwięk popping i kostki doświadcza ograniczony zakres ruchu. Jeśli kostka jest przyczyną bólu, to może być uszkodzony i należy natychmiast udać się do szpitala.