adcov.com

Home Remedy do wrzenia Gum

Guma sprowadza wystąpić, gdy bakterie, które tworzą choroby dziąseł i zapalenia dziąseł atakuje usta, powodując niewielkie obszary infekcji. Te bolesne i nieprzyjemne wrzody mogą być traktowane z domu środków; Jednakże, nawet jeśli uciekają się do tych środków, to jest bardzo ważne, aby iść do dentysty i dowiedzieć się przyczyny tego problemu. Choroby dziąseł jest bardzo poważne, a czasem zęby są utracone w wyniku.

Mieszanina soli

Mix 1 łyżeczka. sody oczyszczonej i 1 łyżeczka. soli kuchennej na płytce. Zwilżyć wacik, a następnie umieścić go w sody oczyszczonej i soli kuchennej, pozwalając jej rozpuszczenia i rozkoszować się mieszaniny. Umieść wacik na górnej części wrzenia dziąseł i zostawić na tak długo, jak to możliwe (korzystniej cztery lub pięć godzin). Powtórz to trzy do czterech razy dziennie.

Home Remedy Receptura

Wymieszać 3 łyżki. aktywowanego proszku węglowego, 1/2 łyżeczki. olej goździkowy, 1/3 łyżeczki. pieprzu cayenne, 1/2 łyżeczki. oliwy z oliwek i 1/2 łyżeczki. żółtego korzenia do utworzenia pasty. Nałożyć pastę na całym swoim wrzenia lub zainfekowanym zęba. Jeśli gotować guma wybucha w trakcie tego procesu, wypłukać usta wodą, a następnie przepłukać usta z 1,5 procentowym roztworem nadtlenku wodoru.

Przenoszenie PUS

Umieść suchą czarną torebkę wewnątrz jamy ustnej przeciw wrzenia. Niech torebkę na noc. Jeśli nie chcesz spać z torebkę wewnątrz twoich ust, wystarczy umieścić go przed wrzenia przez 4 godziny lub więcej, podczas gdy nadal z innych działań. To wyciągnij infekcji przodu i spuścić ropę, zmniejszając ból i obrzęk.