adcov.com

Holistic Detox wątroby i płuc

Płuc i wątroby są bardzo ważne dla zdrowia ogólnego. Wiele osób zwraca się do zabiegów holistycznych i alternatywnych w celu osiągnięcia lepszego zdrowia. Z rosnących kosztów opieki zdrowotnej w Stanach Zjednoczonych i słabej gospodarki, ludzie nie mogą sobie pozwolić na tradycyjne zabiegi jak kiedyś, więc holistyczne zabiegi, które są uznawane za zdrowsze i delikatniejsze od systemu, wydają się być idealne .

Co to jest Detox?

Detoksykujący środki rozliczeniowe toksyny i negatywne (szkodliwe) przedmioty z ciała. Detoksykacja może obejmować suplementów lub witaminy, picia płynów, na czczo, lub jedzenia niektórych pokarmów. Która forma detoksykacji wybierzesz zależy od Twoich preferencji indywidualnej, jak i to, co staramy się osiągnąć.

Detoksykacji potencjalnie wypłukać toksyny w organizmie. Oczyszczania jelita grubego jest jednym ze sposobów, aby to zrobić i jest jednym z bardziej popularnych metod reklamowanych przez media dzisiaj. Zioła i hydroterapia może być używany do oczyszczenia jelita grubego. Hydroterapii jest stosowanie wody w okrężnicy. Proces ten pomaga przywrócić normalne funkcje jelit.

Możesz także zmienić swoją dietę, eliminując wyrafinowane mąki, cukry, kofeinę i alkohol. Ziołowe zestawy do oczyszczania mogą być również stosowane. Siemię lniane jest powszechnym składnikiem znaleźć w zestawach ziół oczyszczających. Takie zestawy można umieścić razem w domu lub można kupić w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością.

Detoxing płuc

Zioła i przyprawy mogą być potężnym detoksykacji dla płuc. Pietruszka jest dobre dla detoksykujący płuc. Jest często używany w palacza czyścić po palacz został zamknięty. Pietruszka ma silną reakcją na działanie czynników rakotwórczych występujących na dym tytoniowy. Regularnie spożywać pietruszki (lub z posiłkami) do świadczeń oczyszczające.

Rozmaryn jest następny ziołowe stosowane do oczyszczania płuc. Pachnie jak sosny i ma igieł liści. Niektórzy uważają, że może zapobiegać rakowi płuc. Rozmarynu może być dodany do zup, dań z warzyw, oraz ryżu.

Inne zioła użyteczne do detoksykacji ogólnie obejmują pokrzywy, który jest bogaty w witaminy, C, D i K, i może pomóc usunąć z płuc. Red główne może być stosowane do infekcji gardła i można je stosować w celu usunięcia z obu wątroby i płuc blokady.

Detoksykacji wątroby

Kurkuma jest stosowany w medycynie holistycznej wieków do detoksykacji wątroby. Jest to często stosowane na początku programu detoksykacji. Oregano jest również dobre dla wątroby, ponieważ jest naturalnym przeciwutleniaczem.

Łopian może być używany do detoksykacji chłonnych i wątroby i jest uważany za środek czyszczący krew. Jest znana w celu poprawy funkcji nerek i regulować poziom cukru we krwi.