adcov.com

HGH i rozedma płuc

HGH i rozedma płuc


Według CDC (Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom), na każde sto tysięcy ludzi, 4:56 z nich umiera z powodu rozedmy płuc każdego roku w Stanach Zjednoczonych. Nie ma prawdziwego lekarstwa na rozedmę płuc, więc naukowcy szukają w różnych opcji leczenia.

Ludzki Hormon Wzrostu

Przysadka mózgowa produkuje HGH lub ludzki hormon wzrostu. Według dr Mark L. Gordon, składa się z 191 długołańcuchowych aminokwasów. Leki mogą pomóc tym, którzy są z niedoborem HGH. Według Drugs.com somatotropina jest przez człowieka, w postaci iniekcji HGH wytwarzane przez organizm. Badania znalezienia innych zastosowań HGH, niezależnie od jej zastosowania jako lek na zespół Turnera i inne choroby związane ze wzrostem.

Rozedma

Zgodnie z Mayo Clinic, "rozedma płuc występuje, gdy pęcherzyki powietrza na końcach swoich najmniejszych dróg oddechowych (oskrzelików) są stopniowo niszczone." Jest czynnikiem rozwoju POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc), a jego główną przyczyną jest palenie. CDC szacuje, że liczba bez zinstytucjonalizowanych dorosłych z rozpoznaniem rozedmy liczyła 3,8 mln w roku 2008. Metody leczenia może spowolnić postęp rozedmy płuc, ale nie ma sposobu, aby odwrócić szkody, że przyczyny choroby, zgodnie z Mayo Clinic.

HGH dla Rozedma

Istnieją pewne twierdzenia, że ​​HGH poprawia pobór tlenu dla pacjentów rozedma. Większość z tych roszczeń są przez firmy, które sprzedają produkty związane z HGH, przez Internet. "David Clemmons, dyrektor Endokrynologii na Uniwersytecie North Carolina School of Medicine w Chapel Hill, uważa, że ​​HGH jest obiecującą metodą leczenia rozedmy płuc i innych przewlekłych obturacyjnych chorób płuc", zgodnie z HGHprescription.org. Pacjenci rozedma muszą zachować ostrożność podczas eksperymentowania z jakiegokolwiek leczenia, jeżeli nie są one pod opieką licencjonowanego lekarza.