adcov.com

Herbatki ziołowe Detox

Detox dieta ma na celu wyeliminowanie toksyn i szkodliwych środków chemicznych, które mogą być obecne w organizmie i może ciężaru metabolizm skóry, mięśni i układu odpornościowego. Niektórzy zgłosić ogólną poprawę zdrowia z herbat ziołowych detox.

Identyfikacja

Detox herbaty zostały wykorzystane przez wieki, poczynając od starożytnych chińskich zielarzy. Składniki oczyszczające ziołowe to wiciokrzew, cimicifuge, zielonej herbaty i kwiat jaśminu.

Zielona herbata

Badania opublikowane w sierpniowym wydaniu Cancer Epidemiology 2007 roku, biomarkerów i Zapobiegania sugerują, że zielona herbata może pomóc w zwiększeniu obrony metabolicznej przed toksynami rakotwórczych.

Rumianku

Efekt uspokajający i kojący rumianku może być korzystne dla tych, pod wpływem stresu i radzenia sobie z lękiem i depresją. Łagodzi również wzdęcia i pomaga w niestrawności.

Ginger Tea

Imbir herbata jest chwalona za jej zdolność do rozliczenia rozstrój żołądka, łagodzi nudności, pomagają w trawieniu i zapalenie walki. Imbir herbata pomaga w usuwaniu alergenów i zanieczyszczeń.

Herbata z mięty pieprzowej

Peppermint herbata zawiera silne terapeutyczny menton składnikiem oprócz ponad 40 innych związków. Jest to korzystne w leczeniu zespołu jelita drażliwego, nudności, wzdęcia, niestrawność, kamieni żółciowych i usunięcie niezdrowych toksyn.

Hawthorn Berry Tea

Hawthorne jagody mają rozkurczowe, serca, moczopędne i uspokajające, a herbata jest również stosowany w leczeniu zespołu jelita drażliwego.