adcov.com

Herbata jako ESSIAC Cancer Cure

ESSIAC herbata jest ziołowa mieszanka czterech ziół, korzeni łopianu, śliskie wiązy, Szczaw polny i indyka rabarbaru. Korzeń łopianu i Szczaw polny jest uwierzyć, że mają właściwości nowotworowe utwardzania, a dwie inne zioła detox narządów i wzmocnić układ odpornościowy.

Rene Caisee

W 1922 roku, kanadyjska pielęgniarka o imieniu Rene Caisse pasł starsza kobieta, kiedy zauważyła jakieś blizny na jednym z jej piersi. Pacjent powiedział Caisse, że została zdiagnozowana z Caner piersi kilka lat wcześniej, ale nie był w stanie sobie pozwolić na operację dla niej. Pacjent poszedł na powiedzieć, że ona natknąć indyjskiej medycyny człowieka, który dał jej ziołowych herbat, twierdząc, że może leczyć jej raka. Pacjent po instrukcji szaman i twierdził, że uratował jej życie. Prawie rok później na emeryturę lekarz powiedział Caisse z ziół, że wierzył, że może leczyć raka. Pielęgniarka rozpoznał jednego z ziół starsza kobieta nie wymienione. Herb był znany jako Szczaw polny. W 1924 roku, kiedy ciotka Caisse zdiagnozowano raka, zdecydowała się wypróbować ziołowe herbaty na nią, w nadziei na uratowanie życia. Herbata i jej ciotka pracowała nadal żyć przez następne dwadzieścia lat. Po tym czasie Caisse pracował, aby dostosować i udoskonalić oryginalną formułę i ostateczna wersja składała się z korzenia łopianu, śliskiego wiązu, owiec i Turcji rabarbaru szczawiu. Ona poświęcił resztę życia do leczenia pacjentów chorych na raka z tej ziołowy.

Skutki ESSIAC Tea

Zgodnie z Dr. Andrzej Weil, badania wykazały, że ESSIAC tea nie ma wpływu jakichkolwiek objawów raka. Weil twierdzi, że wiele wzorów ESSIAC obecnie na rynku może powodować działania niepożądane, takie jak wymioty, biegunka i objawy grypopodobne. Ponadto twierdzi on, że Rene Caisse nigdy nie ujawnił jej dokładnej formuły ESSIAC herbaty, więc nie ma możliwości mówienia czy formuły obecnie na rynku znajdują się w podobny sposób.

Owce Badania Szczaw

Choć owce szczaw jest uważana za zioło raka walki, uczuciowość z ESSIAC herbaty jest w większości niepotwierdzone. Chociaż może to okazały się skuteczne w mniejszości przypadków, to nie gwarantuje, że będzie działać w innych przypadkach. Było kilka drobnych badania laboratoryjne na potencjał tego zioła leczyć raka, ale nie było żadnych badań na ludziach.