adcov.com

Herbal Grzyby Cure

Grzyb mieszka naturalnie w organizmie człowieka, a gdy naturalna flora w naszym ciele niestabilny, infekcje grzybicze mogą występować w różnych sposobów. Kobiety dostać zakażenia grzybicze w postaci zakażenia pochwy drożdży, sportowiec ludzie mogą znaleźć się w leczeniu zakażeń grzybiczych w postaci grzybicy stóp, a dzieci często się zakażeń grzybiczych w postaci pleśniawki w buzi lub okolicy.

Rodzaje Grzyby

Istnieje kilka doskonałych preparatów ziołowych dla zakażenia grzybami, ale trzeba podjąć szczególne podejście w zależności od rodzaju zakażenia masz. Jogurt jest najbardziej delikatny utwardzania dla małych dzieci i infekcje pochwy kobiety z, na przykład, ale dostępne do leczenia zakażenia grzybiczego w paznokciach stóp lub kilka opcji ziołowe.

Czosnek

Czosnek zawiera naturalne właściwości antybiotyczne i przeciwgrzybicze w oleju produkuje kiedy jest zgnieciony. Medycyna w tym ropy naftowej, zwanej allicyny, zabija bakterie, które wywołują infekcje i zabija pleśni, jak również. Czosnek jest tak silny, że to było używane w polach bitew wojennych ubrać rany od wieków.

W leczeniu grzyba z czosnkiem, oczyścić obszar całkowicie i osuszyć. Jeśli leczenie stóp i paznokci, należy usunąć martwy naskórek, brud lub inne zanieczyszczenia z pod i wokół paznokci podczas czyszczenia. Rozciąć surowy ząbek czosnku, a następnie natrzeć soczyste częścią ząbków na obszarze zapowietrzonym. Powtórz ten proces dwa razy dziennie, aż grzyb jest całkowicie zniknął.

Olejek z drzewa herbacianego

Olejek z drzewa herbacianego to kolejny popularny ziołowy dla wielu rodzajów zakażeń grzybiczych, ponieważ jest silnym naturalnym środkiem antyseptycznym. Oznacza to, że czyści i sterylizuje obszar to jest stosowane, i to zabija bakterie, które powodują grzyb rośnie.

W leczeniu infekcji grzyba z olejkiem z drzewa herbacianego, oczyścić zainfekowany obszar w pełni i osuszyć. Jak wspomniano wcześniej, należy usunąć martwy naskórek lub gruzu z całego paznokci. Dodaj kilka kropli olejku z drzewa herbacianego do cottonball, a następnie przetrzeć wszystkie zainfekowane obszary i pozwolić im wyschnąć. Powtórz ten proces dwa razy dziennie, aż infekcja jest wyjaśniona.

Olejek z drzewa herbacianego jest bardzo silny zapach i może być trudne dla niektórych ludzi do tolerowania. Jest to także bardzo silny, więc nie uważać, aby zastosować go do wszelkich obszarów wrażliwych tkanek, gdyż może to powodować uczucie pieczenia lub podrażnienia ogólne.

Jogurt

Choć nie zioło, jeden z najszerszych znanych i stosowanych środków naturalnych na infekcje drożdży jest staroświecki nonsweetened jogurt.

Jogurt zawiera florę lub przyjaznych bakterii, zwane Lactobacillus acidophilus, i używając go pomaga zrównoważyć poziom bakterii w organizmie i rozwiązać zakażeń drożdży. Możesz albo zjeść lub stosować go bezpośrednio do obszaru zapowietrzonego.

Dla dzieci z pleśniawki jamy ustnej, na przykład, trzeć jogurt na ich ustach i w którym znajduje się pleśniawki. Uważaj, aby nie używać zbyt dużo małych dzieci, jednak, ponieważ grubość jogurt może spowodować ich dusić.

Leczenia drożdżycy pochwy, tworząc domowy jogurt douche lub wkładając over-the-counter czopki acidophilus.

Drożdże rozwija się cukru, dlatego tak ważne jest, aby używać nonsweetened jogurt na dowolny zabieg wybranej metody.