adcov.com

Hemoroidy Leczenie Online

Hemoroidy, stan, który dotyka odbytu i może być bardzo bolesne, nie jest ani zagrażająca życiu, ani zaraźliwa. Oczekuje się, że połowa Amerykanów cierpi na hemoroidy przez czas do osiągnięcia 50. Kilka dostępne są opcje leczenia, w tym chirurgii. Niektóre miejscowego leczenia są dostępne tylko do zakupu online.

Przyczyny i objawy

Ze względu na osłabienie tkanki odbytu i wokół żyły pęcznieć do stanu zapalnego. Może to być spowodowane przez starając się oczyścić, podnoszenia ciężkich przedmiotów lub ciąży. Objawy to podrażnienie wokół odbytu, krwawienie podczas przechodzenia stolce, a czasem bolesne zgrubienie wokół odbytu i innych ból lub dyskomfort w okolicy odbytu. Zła dieta jest często cytowany jako główny wkład hemoroidy powodu zaparcia.
Twierdzenia, że ​​siedzi na powierzchni zimnych, gorących lub wilgotnych powoduje hemoroidy są nieprawdziwe.

Samopomocy

Istnieje wiele programów samopomocy dostępne w Internecie do pobrania jako e-książek. Oferują one porady na temat stylu życia, diety i ćwiczeń fizycznych, hemoroidy objawy i leczenie bez kremów lub maści. "Hemoroidy Free for Life" Kristin R. Miller, jest dostępny do pobrania z Hemorrhoidfreeforlife.com. "Pokonaj Hemoroidy" jest dostępny od DefeatHemorrhoids.com i Holly Hayden w "H Miracle" jest dostępny od Hemorrhoidmiracle.com. Każdy program zawiera wskazówki i sugestie na łagodzeniu objawów hemoroidów i jest wspierany przez referencje i gwarancją zwrotu pieniędzy.

Zabiegi online

Kilka miejscowego leczenia hemoroidów są dostępne do zakupu online tylko. Produkty zakupione w ilościach wystarczających do zabiegów, począwszy od tygodnia do trzech miesięcy. Zenmed Ziro jest dostępny Zenmed.com; ClearMed można nabyć Hemorrhoidtreatmentonline.com; i Avatrol jest oferowany Avatrol.com. Każdy produkt posiada gwarancje zwrotu pieniędzy, chociaż konsument musi zapłacić koszty wysyłki i obsługi powrót.

Zabiegi dostępne w sklepach i online Drug

Over-the-counter i off-the-shelf produkty oferowane do sprzedaży w aptekach i supermarketach mogą być również zakupione od stron internetowych, sklepów internetowych. Powłok, Przygotowanie H i Tronolane wszystkim pomóc w leczeniu objawów hemoroidów i są stosowane na tym terenie.

Rozważania

Leczenie hemoroidów radzić sobie z objawami, a nie przyczyny. Dieta bogata w błonnik z dużą owoców i warzyw pomaga utrzymać miękkiego stolca i zmniejszyć ryzyko hemoroidów wskutek zaparcia. Rutynowe ćwiczenia i picia dużo wody może również pomóc uniknąć hemoroidów. Mimo, hemoroidy mogą wyjaśnić bez leczenia poważnych przypadków warunkiem może być traktowany zabiegach chirurgicznych.