adcov.com

HCG i B12 Oddane dla Weight Loss

HCG i B12 Oddane dla Weight Loss


HCG jest hormonem wytwarzanym w sposób naturalny w ciałach kobiet w okresie ciąży. Witamina B12, w międzyczasie, to ważne witaminy, który zwykle reguluje układu nerwowego i mózgu. Iniekcje zarówno są coraz częściej wykorzystywane do wspomagania utraty masy ciała.

Opis HCG

HCG oznacza ludzką kosmówkowej, a produkowany jest w czasie ciąży. Początkowo zarodek produkuje go, ale później matka produkuje ją w łożysku. Sygnalizuje, że podwzgórze zarodka pozbyć ciała obcej tkanki tłuszczowej.

HCG dla Weight Loss

American Journal of Clinical Nutrition znaleziony w 1976 roku, że HCG nie zwiększyć skuteczność odchudzania o sobie. Jednak jego zwolennicy - zwłaszcza późno badacz ATW Simeons - twierdzą, że pomaga użytkownikom śledzić bardzo niskokalorycznej diety (VLCD), około 500 kalorii, bez utraty beztłuszczowej masy ciała. Może to być brane doustnie, w kroplach lub wstrzykiwać.

B12 Funkcje

Witamina B12 jest najbardziej skomplikowana ze wszystkich witamin, oraz ponieważ zawiera kobalt, znany również jako kobalaminy. Jest to istotne w regulacji metabolizmu każdej komórki w organizmie. To naturalnie występuje w produktach pochodzenia zwierzęcego, w tym mięsa, jaj, ryb i produktów mlecznych. Jest on również dostępny w suplementach i żywności wzbogacanej.

B12 dla Weight Loss

Najbardziej popularne badania cytowane przez zwolenników suplementacji B12 wykazały, że ludzie, którzy brali witaminę przez lata zyskał nieco mniejszą wagę niż ci, którzy nie. Jednak wiele innych czynników, w tym różnice w stylu życia, prawdopodobnie przyczyniły. Mimo to, niektórzy zgłaszają zwiększone metabolizm i wyższą energię od B12 zastrzyki.

Recepty

HCG jest lekiem na receptę i muszą być uzyskane od lekarza, który może nadzorować ich wykorzystanie. Witamina B12 jest oczywiście legalne, ale znowu, zastrzyki należy uzyskać od lekarza nadzorującego ich wykorzystanie.