adcov.com

HCG Diet przyjazne Żywność

Ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (HCG) dieta jest niskokalorycznej diety, który zawiera zastrzyki HCG. Żywność dla planu powinny być starannie dobrane, jak tylko 500 kalorii przydziału każdego dnia.

Historia

Według dietscam.org, dieta HCG został opracowany w 1960 roku przez dr T. Albert Simeons. Chociaż HCG jest hormonem u kobiet w ciąży, dr Simeons zasugerował, że będzie hamować apetyt w przypadku wstrzyknięcia do dietetyków.

Funkcja

Aby uzyskać pełną wartość odżywczą, czego potrzebujesz, to ważne, aby jeść żywności o wysokiej wartości odżywczych, takich jak chude białko, owoce i warzywa jest. Chociaż ograniczone ziarna i tłuszcze są dozwolone w niektórych diet o niskiej zawartości kalorii, powinny być unikane, podczas gdy na planie HCG.

Ramy czasowe

Według hcgdietdirect.com, dieta HCG zazwyczaj trwa 15 dni do miesiąca. Niektóre dietetyków wykonać plan na dwa do trzech miesięcy; Jednak może być to ciało w trybie głodu.

Rozważania

Według dietscam.org, został zatwierdzony przez FDA nie zastrzyki HCG w sposobie utraty wagi. Ponadto FTC zabrania programów HCG od twierdząc, że dieta jest bezpieczna.

Ostrzeżenie

Skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem diety HCG jak je wartości kaloryczne są bardzo niskie. Według biomedicine.org, nie jeść tyle kalorii może prowadzić do problemów sercowo-naczyniowych.