adcov.com

Halfway Domy dla kobiet w windykacji

Halfway powstały domy w celu utrzymania długoterminowego zwrotu dla osób, które są wychodzących z nałogów. Domy nie są Halfway lub ośrodków leczenia rehabs, ale wyłącznie alkohol lek-i wolne środowisko odzyskiwanie uzależnionych, gdzie można kontynuować ich odzyskanie.

Identyfikacja

Domy Halfway czasami nazywane odzysku lub domy trzeźwy. Na ogół są one znaleźć w pomieszczeniach mieszkalnych lub dzielnicach. Niektóre Halfway domy składają się wyłącznie z osób, które zostały zwolnione z więzienia, podczas gdy inni posiadają osoby z zaburzeniami psychicznymi i te wychodzenie z uzależnień.

Cechy

Domy Halfway są ważne dla ożywienia uzależnionych ze względu na skutki i ciśnienia "realu" na narkoman. Według Recoveryconnection.org, wsparcie, które otrzymuje w nałogowiec połowy domu z innego odzyskiwania narkoman może być większa niż wsparcie rodziny.

Leczenie

Według Choosehelp.com, domy Halfway może wymagać testów narkotykowych. Domy mogą mieć nawet spotkania programu 12-stopniowy i spotkań edukacyjnych społecznego. Większość Halfway domy żądać obowiązkowego zatrudnienia lub jakiegoś programu pracy dla swoich mieszkańców. Idea, według Choosehelp.com, jest uzyskanie mieszkańców podekscytowany będąc trzeźwym i nie wraca do narkotyków lub alkoholu.

Fakty

Przeciętny pobyt jest trzy do sześciu miesięcy. Wejścia i wyjścia jest zazwyczaj procesem dobrowolnym.

Ostrzeżenie

Domy Halfway są ściśle bezpieczne środowisko dla tych wyjść z nałogów. To zależy wyłącznie od pacjentów, po opuszczeniu domu połowy i wejść z powrotem do "prawdziwego świata", aby kontynuować ich leczenia.