adcov.com

Grzyb i pedicure paznokci

Grzyb i pedicure paznokci


Paznokieć grzyb jest brzydki i niewygodny stan zwykle spowodowany przez jeden z trzech mikroorganizmów zwane dermatofity. Te same organizmy grzybicze mogą powodować swędzenie stóp i krocza sportowca.

Pedicure

Ludzie nabycia infekcji grzyba paznokci pedicure, gdy pracownik salonu nie dokładnie zdezynfekować cały sprzęt lub dostarczenie nowych narzędzi wysterylizowanych dla każdego nowego klienta. Każdy, kto wcześniej używane urządzenia lub narzędzia i miał zakażenie stóp grzyb mógł lewej zarodniki za zarażać innych.

Objawy

Grzyb paznokci nabyła od pedicure sprawia paznokieć wygląda żółty lub brązowy i zgęstnieje. U niektórych osób, zwłaszcza z osłabionym układem odpornościowym, może stać się bolesne.

Leczenie

Doustne leki i miejscowe leki są dostępne w leczeniu paznokieć grzyb. Jednakże, może to potrwać nawet do roku, aby zobaczyć efekty, ponieważ nowy paznokieć musi rozwijać się, aby wymienić jeden uszkodzony przez grzyba.

Zapobieganie

Najlepsza profilaktyka na grzybicę paznokci od pedicure jest zapytać o procedury sterylizacji salonie i dostarczyć własne narzędzia pedicure, że nigdy nie dzielą się z nikim innym.

Ostrzeżenie

Nieleczony, paznokieć grzyb może prowadzić do wtórnych zakażeń bakteriami.