adcov.com

Gry zabawy dla nastolatek niedzielnej klas

Gry zabawy dla nastolatek niedzielnej klas

Niedzielnej jest okazją dla młodzieży do nauki biblijnej zleceniodawców i jak stosować je w życiu codziennym. Nastolatki mogą również tworzyć więzi z rówieśnikami w niedzielnej do rozwijania relacji z tych, którzy podzielają podobne wartości duchowe. Teach nastolatki o Biblii, pomagając im się poznać siebie, korzystając z gry podczas twój tygodniowy lekcji.

Toss Biblii

Używać pewien miniatura Biblii do tej gry, która opiera się na wiedzy biblijnej z Klasa szkółki niedzielnej. Każda osoba rozpocznie się o 10 punktów. Zorganizować twój Klasa w dwóch rzędach i rozpocząć podając jedną osobę Biblii. Ona musi recytować fragment Biblii z pamięci, a następnie wrzucić Biblii osobie naprzeciwko nich. Osoba, która otrzymuje Biblii musi określać, gdzie fragment pochodzi z przed powołując się na jej własne przejście. Jeśli osoby w stanie wymienić przejście, ona traci punkt. Zwycięzcą jest osoba z największą liczbą punktów na koniec.

Biblia Jeopardy

Modyfikacja gry o niebezpieczeństwie odzwierciedlają biblijnego. Wybrać pięć do ośmiu kategorii biblijnych i utworzenia 10 pytań w każdej z kategorii, zapewniając, że każde pytanie jest trudniejsze niż w zeszłym. Kategorii mogą zawierać "10 przykazań," "Genesis", lub "Czterech Apostołów." Nurkować swojej klasy na grupy trzech i etykiety nich zespół jeden, dwa i trzy, odpowiednio. Umożliwić każdy zespół wybrać kategorię i pytanie odpowiedzieć. Jeśli zespół odpowiedzi na pytanie źle, stracą ilość punktów pytanie warto. Drużyna z największą liczbą punktów na koniec gry wygrywa.

Niedzielnej Feud

Model ten gra po telewizji Family Feud. Grać, zespołu należy podzielić na dwie grupy i powiedz im, że każda osoba będzie zobowiązany do udzielenia odpowiedzi na pytanie. Odczytać biblijnego zdarzenia lub terminu takiego jak "Noah's Arc" lub "Ostatnia Wieczerza" lub "Objawienia." Jednego zespołu będą mieli okazję do Państwa co najmniej pięć warunków lub nazwy skojarzone z zdarzenie lub kategorii. Jeśli są one w stanie, drużyny przeciwnej określać termin lub nazwę, aby ukraść z punktów drużyny. Zespół z najwięcej punktów wygrywa.

Kosz z owocami

Ta gra może opierać się na 10 przykazań lub owoce ducha. Każdy z graczy musi wybrać przykazanie lub owoce Ducha Świętego, które stanowią. Zorganizować krzesła w kole, tak, że tam jest jeden mniej krzesło niż graczy. Mam odtwarzacz stoisko na środku sali i wołać przykazanie lub owoce Ducha Świętego. Gracz, który zdecydował, że termin musi wstać i przejść do pustego miejsca. Gracz po lewej bez puste miejsce staną teraz w środku koła. W tej grze będzie bez zwycięzcy.