adcov.com

Gross & Fine silnika Rozwój ADHD dzieci

Gross & Fine silnika Rozwój ADHD dzieci


ADHD lub zaburzenia nadpobudliwości psychoruchowej, jest powszechne, wpływających do 2 milionów dzieci w wieku szkolnym w USA, według Amerykańskiej Akademii Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. ADHD jest zdefiniowany przez nadmierną aktywność, niezdolność do skupienia lub zorganizowania i impulsywność.

Umiejętności motoryczne i ADHD

Zgodnie z University of Maryland, silnik brutto i opóźnienia są powszechnie widoczne drobne powikłania towarzyszące ADHD. Motoryka brutto obejmować duże mięśnie używane w takie rzeczy jak bieganie i wspinaczkę, a zdolności motoryczne są te z udziałem palców, dłoni i nadgarstków, jak zakładaniem układanki lub pisanie.

Badania na ADHD i problemów z silnikiem

Badanie opublikowane w 18 maja 2009, wydanie "Behavioral funkcji mózgu" i stwierdził, że 80 do 96 procent chłopców z ADHD wykazały umiarkowane lub poważne problemy z umiejętności motorycznych w porównaniu do grupy kontrolnej chłopców nie ADHD.

Dzieło motorycznych

W szczególności odnotowano pisma często problematyczne dla dzieci z ADHD. Jednak w "Norwegian Behavioral badania mózgu Funkcje" i zauważył znaczne trudności w rozwijaniu właściwych nawyków żywieniowych, jak również.

Niezręczność

Zarówno Amerykańska Akademia Psychiatrii Dzieci i Młodzieży oraz Norweskiego badaniu odnotowano niezdarność, z AACAP odwołanie niezdarność podczas pracy lub pomijanie, a badanie szczegóły trudności z wpadając na rzeczy i trudności gry sportowe, specjalnie.

Inne problemy silnika brutto

Norweskie badania zauważa, że ​​grupa ADHD wykazały zwiększone napięcie mięśniowe, nerwowe ruchy i trudności zarówno z równowagi i stabilności. Stwierdzili oni, że żaden z problemów motorycznych obserwowanych wydają się być spowodowane nieuwagę lub impulsywności.