adcov.com

GRANULEX Składniki

GRANULEX Składniki


GRANULEX lek jest przeznaczony do stosowania miejscowego, aby zapewnić ulgę dla wielu schorzeń skóry, w tym ran, oparzeń słonecznych i wrzodów skórnych. Jego trzy aktywne składniki są trypsyny, Peru balsam i olej rycynowy.

Trypsyny

Trypsyna jest enzymem wytwarzanym przez trzustkę. Wewnętrznie pomaga w absorpcji białka. W miejscowym stosowaniu, działa on jako środek debriding, pomagając w przekroju i usunięcie martwych komórek skóry, a tym samym pozwala na szybsze rany goją.

Peru Balsam

Peru balsam, czasem liście balsam Peru, jest żywiczny olej uzyskiwany z drzewa balsam, który rośnie szybko w niektórych regionach Ameryki Środkowej i Południowej. Indianie z obszaru od dawna stosowane do leczenia ran. Funkcjonuje on jako łagodny środek antyseptyczny, który może również pomóc w rozwoju nowych komórek skóry. Jest także szeroko stosowany do wytwarzania perfum.

Olej rycynowy

Olej rycynowy jest jasnożółty płyn wyciąg z nasion rącznika. Ma długą historię stosowania terapeutycznego i pozostaje popularny środek ludowej na różnych warunkach. Jest stosowany zewnętrznie w leczeniu zakażeń, rany i grzybicę stóp. Wewnętrznie stosuje się w leczeniu zaparcia i innych zaburzeń żołądkowo-jelitowych. W GRANULEX funkcjonuje, aby uspokoić i chronić na tym terenie.

Dostępne formy

GRANULEX jest dostępny zarówno na receptę i bez recepty form. Wytwarza się go do stosowania przez ludzi w aerozolu. Do stosowania w weterynarii to jest sprzedawany jako maści, kropli, w postaci aerozolu, jak GRANULEX V.