adcov.com

Goździk Błyskawiczne śniadanie jest zdrowe?

Goździk Błyskawiczne śniadanie jest zdrowe?


Goździk Błyskawiczne śniadanie jest sprzedawany jako zdrowego produktu śniadaniowej. Aby zrozumieć, czy to jest w rzeczywistości, zdrowy produkt spożywczy, ważne jest, aby zrozumieć fakty żywienia.

Kalorie

Goździk Błyskawiczne śniadanie zawiera 130 kalorii na opakowaniu, dzięki czemu jest stosunkowo niskokaloryczne jedzenie. Należy pamiętać, że nie dotyczy to mleko, które dodaje dodatkowe kalorie.

Tłuszczu

Goździk Błyskawiczne śniadanie zawiera tylko 1 gram tłuszczu i 0 g tłuszczów nasyconych, które mogą obniżyć poziom cholesterolu LDL i prowadzić do wielu różnych rodzajów chorób serca, według American Heart Association.

Sodu i potasu

Goździk Błyskawiczne śniadanie zawiera 135 mg sodu i 240 mg potasu. Sód jest niezbędnym składnikiem odżywczym, a średni dorosły człowiek powinien zużywać nie więcej niż 2300 mg na dzień, w zależności od American Heart Association. Potas jest odżywczy, który pomaga zrównoważyć spożycie sodu.

Węglowodany

Do tego momentu, goździk błyskawiczne śniadanie można uznać za zdrowe śniadanie opcji. Jednak Goździka Błyskawiczne śniadanie zawiera 25 g węglowodanów w porcji, 18 g cukru na porcję. American Heart Association opublikował badania, które znajdują się zużywa zbyt dużo cukru może prowadzić do cukrzycy, wysokiego ciśnienia krwi i chorób serca. Idą na powiedzieć, że kobiety powinny jeść nie więcej niż 25 gramów cukru dziennie, a mężczyźni powinni jeść nie więcej niż 37,5 gramów cukru dziennie.

Białko

Goździk Błyskawiczne śniadanie ma 6 g białka na porcję, czyli 12% swojego dziennego zalecanego spożycia.

Bottom Line

Goździk Błyskawiczne śniadanie ma pewne pozytywne cechy zdrowotne: to niskokaloryczne, o niskiej zawartości tłuszczu, zawiera białko i zawiera witaminy i minerały. Jednak duża ilość cukru zawarte oznacza, że ​​trzeba się oglądać spożycie cukru za każdym razem jeść jeden z tych pakietów błyskawiczne śniadanie. Ogólnie rzecz biorąc, jest to stosunkowo zdrowe jedzenie, ale goździk ma niewiele cukru błyskawiczne śniadanie, które jest o wiele zdrowsza opcja.