adcov.com

Gonadotropiny kosmówkowej Skutki uboczne wtrysku

Chorionic gonadotropin lub ludzkie gonadotropiny kosmówkowej (hCG) jest hormonem, który jest produkowany przez łożyska podczas ciąży. Jest on stosowany głównie jako zastrzyki promowanie płodności u kobiet. Może on również być stosowany do stymulowania rozwoju testosteronu u mężczyzn i leczenia wnętrostwo stan u młodych mężczyzn w którym jąder pozostają w ciele.

Płodność

Gonadotropiny kosmówkowej podaje się we wstrzyknięciach do kobiet, aby promować płodność i adiutanta w koncepcji. Według MayoClinic.com "To jest zwykle podawany w skojarzeniu z innymi lekami, takimi jak menotropins i urofolitropina. Wiele kobiet leczonych tymi lekami zwykle już próbowali klomifenu samodzielnie (np Serophene) i nie były jeszcze w stanie wyobrazić."

Mężczyźni

Gonadotropiny kosmówkowej może stymulować produkcję testosteronu u mężczyzn, które mogą powiekszyć penisa, pomocy w suszarkę do wzrostu i zwiększenia liczby plemników.

Wnętrostwo

Zgodnie z Drugs.com HCG mogą być stosowane do leczenia wnętrostwo chłopców wieku 08:56. Wnętrostwo jest stanem, który oznacza jądra pozostają undescended wewnątrz ciała i nie spaść do moszny.

Skutki uboczne

Drugs.com wymienia skutków ubocznych, jak gonadotropiny kosmówkowej; "Zmęczenie, bóle głowy, drażliwość, nudności, ból, niepokój i / lub podrażnienie w miejscu wstrzyknięcia."

Ciężkie reakcje

Niektóre ciężkie reakcje i skutki uboczne, według Drugs.com są bóle w klatce piersiowej, uczucie ucisku w klatce piersiowej, ból brzucha, ból w obrębie miednicy, depresja, częste oddawanie moczu, zaburzenia rozwoju piersi, obrzęk jamy ustnej i twarzy, zwiększenie masy ciała i wczesnym dojrzewaniem.

Odchudzania

Gonadotropiny kosmówkowej kiedyś wierzyli do promowania odchudzania. Według MayoClinic.com, "Wyniki większości badań nie były obiecujące, jednak. W rzeczywistości, iniekcje hCG wydawało się, że nie była bardziej skuteczna niż placebo w promowanie utrata masy ciała."