adcov.com

Gold Rush idealna California działalności misji dla 4 klasy

Gold Rush idealna California działalności misji dla 4 klasy

Kalifornia ma bogatą historię sięgającą 1400. Misji w Kalifornii został założony jako sposób, aby podzielić się z miłości do Boga z innymi podmiotami, w tym American Indian. California Gold Rush przyniósł odkrywców z całym szukając szczęścia na wodach Zachodniego. Emocje to era mogą być dzielone z czwartej równiarki poprzez szereg atrakcji.

Pamiętnik dni

Do tej działalności uczniów będzie spędzić dwa tygodnie tworzenie pamiętnik historyczny. Każdy student powinien utworzyć fikcyjna osoba, który żył w okresie gorączki złota i misji w Kalifornii. Ich fikcyjna postać powinna być podobna do wieku, płci i rasy do siebie. Studenci muszą wymienić ich osoby. W pierwszym dniu studentów należy zapisać ten wymienić ich fikcyjna osoba, która składa się ich rodziny i czy oni prowadzą złota lub misje. Każdego dnia pozostałe, student powinien pisaæ oko³o działalność ich fikcyjna osoba jako osoba ta życia paralele własnych.

W czasie

Życie w czasach gorączki złota i misji w Kalifornii było znacznie trudniejsze, niż jest dzisiaj. Nowoczesne udogodnienia, które ludzie przyjmują za pewnik nie wynaleziono jeszcze, a osadnicy musieli sobie bez nich. Jako Grupa zaplanować dzień, kiedy nikt w klasie będzie używać udogodnienia nowoczesnych technologii. Wybierz dzień kalendarzowy. Następnie sporządź listę wszystkich elementów klasie, które zostaną zbanowani za dzień. Upewnij się, że każdy ma szansę przyczynić się do listy. W wybranym dniu Przypominamy studentom po ich odebraniu odłożyć wszelkie nowoczesne wygody przedmiotów, które były na liście. Plan wycieczkę pieszą na dzień z uczniów, prowadzenie wszelkich przedmiotów, które muszą razem z nimi. Może nawet zamierzasz gotować obiad nad otwartym ogniem, jeśli jest to dozwolone. Na koniec dnia wyjaśnić uczniom że dzieci ich wieku podróżował pieszo z ich rodzin, którzy mogą ścigać złota lub otworzyć misji. Poproś, aby porównać życie tych dzieci do własnych.

Odtwórcy ponownie

Ponownego uchwalenia udziałem studentów może pogłębić swoje uznanie dla życia, pierwszych osadników żyło. Podziel klasę na dwie grupy. Jedna grupa badania będą w życiu poszczególnych osób ubiegających się o złoto. Grupa inne będzie badania życia misjonarzy California. W grupach para studentów w mniejszych grupach po dwa lub trzy. Każda grupa będzie używać ich badania przygotować skit dla reszty klasy. Skit powinien opowiedzieć o życiu osób, które one zbadane. Uczniowie powinni również znaleźć odpowiednią odzież nosić podczas wykonywania skit.