adcov.com

Goji Juice Alternatywy

Goji Juice Alternatywy


Szeroko reklamowany na świadczenia zdrowotne i właściwości anty-aging, goji soku pochodzi z małego czerwonego pikantny degustacji jagód, że pochodzi z Chin. Suszone i sprzedawane jako zdrowej żywności i do stosowania w medycynie chińskiej, zwolennicy twierdzą, sok z jagód goji daje potężny zastrzyk przeciwutleniaczy i minerałów. Wypiciem soku podobno poprawia cielesne funkcje z energią i szczepień, do utraty wagi, trawienie, pamięć, ciśnienie krwi i poziom cholesterolu. Mając na uwadze wczesne stadium oficjalnego badania goji soku, sok znajdziesz goji trzyma władzę w przejściach zdrowotnych obok wielu innych soków zgłoszonych dają podobne korzyści zdrowotne do goji.

Sok z granatu

Wykonane z żywych kolorach granatu nasiona, ten słodki i kwaśny smak w opakowaniach soków witamin i składników mineralnych. EurekAlert.org opisuje badania przedstawione na dorocznej konferencji Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego sugerujących spożycie soku z granatów może spowolnić postęp raka prostaty w 2009 roku. Inclusive korzyści zdrowotne soku granatu korzyści są nadal w fazie badań, ale zgoda, że ​​ten napój gospodarze wysoki poziom witaminy jest powszechnie akceptowane.

Buraki Sok

Cieszący się gęstą konsystencję i co niektórzy opisują jako nabytego smaku, znajdziesz kolejną pożywną alternatywę dla goji soku w soku z buraków. Ze względu na jego dobroci azotanów, 2009 University of Exeter badania wykazały, że picie soku z buraków może dać impuls wytrzymałościowe cielesnej. Długo akceptowane Buzz ma to, że sok z buraków dalej gospodarze pobić witamin, minerałów i błonnika.

Sok jabłkowy

Gdy szukasz alternatywy goji soku, można nie patrzeć dalej niż owoce długo słynie zdrowe właściwości. Picie soku z jabłek zmniejsza czynniki ryzyka chorób serca, a także korzysta mózg. EurekAlert.org opisuje 2006 studium University of Massachusetts Lowell, który wskazuje, że picie soku jabłkowego zwiększa produkcję neuroprzekaźników w mózgu, co prowadzi do poprawy pamięci. Zwolennicy twierdzą, sok jabłko antyoksydanty zawarte w soku jabłkowym dalej korzystać odporność i zapobiegać chorobom serca.

Sok ACIA Berry

Stosunkowo nowy na scenie soku zdrowia pochodzi napoju wykonany z jagód pierwotnie znaleźć w Amazonii. Cała korzyści zdrowotne soku acai pozostanie niekompletne, jednak grube i lekko gorzki smak soku podobno jest super dawkę antyoksydantów obok aminokwasów, kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów.