adcov.com

Glutenu i kazeiny Darmowe darmowe diety dla dzieci z autyzmem

Glutenu i kazeiny Darmowe darmowe diety dla dzieci z autyzmem


Glutenu i kazeiny Bezpłatne (środki trwałe brutto) diety dla dzieci z autyzmem są popularne wśród rodziców, terapeutów i lekarzy. Przez całkowite płukania tych składników z organizmu, niektóre dzieci autystycznych poprawiły objawów. Szczegółowe alergii na gluten i pokarmy kazeiny pojawiają spowodować znaczne pobudzenie dla dzieci z autyzmem, chociaż nie ma dowodów naukowych albo za lub przeciw diecie. Aby były skuteczne, musi nastąpić całkowite usunięcie glutenu i kazeiny. Proces eliminacji zarówno glutenu i kazeiny jest trudne, ponieważ ogranicza już ograniczone diety dzieci autystycznych, które są zazwyczaj wybredni.

Bezglutenowe

Gluten jest substancja w produktach na bazie pszenicy. Głównie wszystko, co jest białe może zawierać gluten: pieczywo, makarony, płatki śniadaniowe, przekąski i więcej mają gluten lub produkty zawierające gluten jako składnik.

Badanie krwi może określić, czy jest alergia na gluten, choć większość lekarzy, że biopsja żołądka jest jedynym prawdziwym sposobem, aby zdiagnozować problem, znany oficjalnie jako celiakii. Rodzice często próbują diety, nawet jeśli ich dziecko nie ma alergii, a okaże się, że dziecko ma przekonujących ulepszeń.

Supermarkety, sklepy ze zdrową żywnością i Internetu wszystkie oferują bezglutenowe. Wspólne faworyci jak makaron stworzony przy użyciu mąki ryżowej, płatki z kukurydzy, i chleb z mąki ziemniaczanej oferty tylko nieco inny smak i konsystencję. Powoli wprowadzając bezglutenowe zapewnia, że ​​większość dzieci się w diecie przez cały czas gluten jest wymieniana.

Kazeina Darmowe

Kazeina jest składnikiem znaleźć tylko w sektorze mleka i przetworów mlecznych. Niektóre produkty, które nie wydają się zawierać mleko może rzeczywiście nie kazeina, jako składnik, więc dokładna analiza każdej żywności jest konieczne, gdy biorąc pod uwagę dietę. Od kazeina wydaje powodować podobne problemy jak gluten, większość ludzi wybierać w celu wyeliminowania zarówno w tym samym czasie, z zastosowaniem tradycyjnych metod, środków trwałych brutto.

Żywności bezglutenowej kazeina są zwykle wolne, jak również. Ciasteczka z kawałkami czekolady ma ryż lub chleb świętojański i mąkę ziemniaczaną zamiast czekolady. Ryż lub mleko migdałowe zastępuje mleko krowie i pełne składników odżywczych.

Ostrzeżenia

Choć soja jest zamiennikiem glutenu i kazeiny produktów, niektórzy uważają, że nieodpowiednie dla małych dzieci. Karmienie dzieci zbyt dużo soi obniża tarczycy i przyczynia się do innych problemów. Przy podejmowaniu decyzji, do rozpoczęcia diety środki trwałe brutto ważne jest, aby być dedykowane i zaangażowany w proces tworzenia zrównoważonego i pożywne plan. Dieta wymaga czasu, pieniędzy i wysiłku, aby być prawdziwe.

Jak z eliminacji glutenu, kazeiny wypełniając usunięcie z diety wymaga nadzoru lekarza. Rodzice, którzy zdecydują się rozpocząć na diecie środki trwałe brutto, bez pomocy lekarza specjalisty może skończyć co ich dzieci gorzej, powodując niedobory żywieniowe. Podczas gdy wielu dietetyków i homeopaci są wyposażone monitorowanie diety, tylko lekarz może zdiagnozować i leczyć prawdziwą alergię pokarmową.