adcov.com

Fundraiser Pomysły na raka

Fundraiser Pomysły na raka


Naukowcy ciągle szuka lekarstwa na raka. Cancer Research, jak również leczenie pacjentów chorych na raka, może być bardzo kosztowna. Jednym ze sposobów, aby pomóc w pokryciu kosztów związanych z rakiem jest do zorganizowania zbiórki pieniędzy na koszty leczenia lub do oddawania do różnych organizacji badawczych raka. Istnieje wiele różnych pomysłów zbiórkę pieniędzy, aby pomóc zebrać pieniądze na badania i rodzin potrzebujących pomocy medycznej raka.

Jingle Bell Spacer

Ten zimowy fundraiser z tematem wakacyjnym może być udane fundraiser. Ludzie mają tendencję, aby dać więcej o tej porze roku. Dla społeczności, która świętuje Bożego Narodzenia, w odległości Jingle Bell może obejmować kościoły, szkoły i inne organizacje. Wszyscy zaangażowani w odległości może dołączyć do swoich sznurowadeł dzwony stworzyć jingle szczęścia w przypadku zbiórki pieniędzy. Aby dodać trochę twist do spaceru Jingle Bell, można uzyskać każdy śpiewać kolędy podczas zbierania datków. Uczestników może zebrać zobowiązania o liczbę kilometrów chodził kwota zastawu lub jednorazowa. Upewnij się, że szukać sponsorów indywidualnych i korporacyjnych, aby zwiększyć swoje możliwości pozyskiwania funduszy. Na dodatkowy impuls w promocji imprezy fundraiser, wysyłać listy do lokalnych firm, stacji radiowych i prasowych oraz lokalnych gazet dla promocji danego wydarzenia.

Bal maskowy

Bal maskowy można zaplanować na każdą porę roku. Ludzie kochają okazję ubrać się i wyjść. Bal maskowy najlepiej odbywa się w kościele, w szkole a nawet w hotelu pokoju konferencyjnego. Jednak więcej można zaoszczędzić na planowanie, tym więcej pieniędzy można będzie podnieść na zbiórkę pieniędzy. Ustaw cenę wstępu na imprezę dla co najmniej podwójne koszty planowania. Na dodatkowe oszczędności, poproś uczestników, aby przynieść objęte danie, deser i napoje. Jeśli trzymasz wydarzenie w hotelu, należy wyjaśnić zasady hotelu sprawie wprowadzenia w żywności ze źródeł zewnętrznych. Pobierz rodziny, przyjaciół i lokalnych przedsiębiorstw zaangażowanych przez wysyłanie listów fundraiser i zaproszenia co najmniej na miesiąc przed imprezą.

Społeczność Piknik

Społeczność piknik może być skutecznym sposobem, aby zebrać pieniądze na raka i budowania relacji w tym samym czasie. Ustaw za wejście dla dzieci i dorosłych. Pobierz lokalnych firm związanych poprzez ich oddanie rzeczy do loterii lub aukcję i szukać lokalnych restauracji podarować żywność dla zdarzenia. Wysyłanie listów do radia, telewizji i gazet, aby poprosić o pomoc w promocji imprezy. Wyślij zaproszenia do lokalnych kościołów i szkół, aby cała społeczność zaangażowana. To byłby dobry pomysł, aby nawet zaprosić burmistrza Twojego miasta lub innych urzędników.