adcov.com

Ford Expedition drzwi Panel instrukcje usuwania

Ford Expedition drzwi Panel instrukcje usuwania

Panelu drzwi na wyprawę Ford obejmuje dziury dostęp drzwi wewnętrznych, zapewnia akustycznej w kabinie pasażera i dodaje do estetyki ogólnej wnętrz pakiet wykończenia. Jeśli panel ponosi uszkodzenia wymagające wymiany, lub mają mieć dostęp drzwi wewnętrzne składniki, takie jak silniki okno, z ryglem lub zamków, musisz najpierw usunąć panelu drzwi.

Instrukcje

• Podważyć reszta okna przełącznika ramki/ramię od panelu drzwi za pomocą narzędzia przycinanie. Odłącz okno przełączania przewodów ręcznie i wyruszył ramka/podłokietnik z boku.

• Podważyć wykończenia kawałek słupek od góry front panelu drzwi za pomocą narzędzia przycinanie. Uchylenie wykończenia.

• Wyważać drzwi wewnętrzne uchwyt ramki za pomocą narzędzia przycinanie. Odłóż na bok.

• Usunąć łeb sześciokątny, śruby znajdujące się za dwie osłony i słupek przycinać, za pomocą zestaw gniazd. Zestaw śrub w jednym miejscu ułatwia ich odnalezienie, gdy ponowna instalacja panelu drzwi.

• Grab wiodących i spływu krawędzi panelu drzwi ręcznie i podnieś panelu i wyłącza drzwi. Odłączyć dzięki uprzejmości światła przewodów z uprzejmości światła, jeśli tak wyposażony, przed przejściem na panelu od drzwi.