adcov.com

Finger Foods dla Partii AA

Finger Foods dla Partii AA


Strony AA, które oferują różnorodne potrawy palcami dać uczestnikom "oddać się" w kierunku zmiany ich zachowań żywieniowych. Finger żywności powinny koncentrować się na wartościach odżywczych, smakują i wyglądają apetycznie. Odzyskiwanie alkoholicy muszą odwrócić niekorzystny styl życia, które mogłyby włączyć niewłaściwych nawyków żywieniowych. Korzystanie żywności palców, które są mało tłuszczu i wysoką zawartość białka, węglowodanów złożonych i błonnika dokonać dobrych wyborów. Trzymać się palec żywności, które są łatwo dostępne i łatwe do przygotowania. Proste wybory są kluczem do sukcesu.

Taca warzyw

Świeże warzywa są łatwe do jedzenia, stojąc i poruszania się i są cinch przygotować. Można zebrać kolorowe tacy warzywko z marchwi karchocha, kije seler, brokuły i kalafior. Odzyskiwanie alkoholicy mogą zignorowali warzyw, które są bogate w błonnik. Warzywa można jeść samodzielnie lub korzystają z towarzyszącą dip. Ubierz tacę z oliwki nadziewane pieprzu do atrakcyjnej prezentacji.

Taca sera

Na zmiany tempa, spróbuj umieścić miskę z bitą śmietaną lub pieprzu sera sera topionego w centrum półmisku i otoczyć go z kostki sera bloku. Możesz dodać kolor do tacy z paskami plasterki zwyczajnej, dymki i rzeżuchy. Taca z różnorodnych serów zapewnia dwa ważne składniki odżywcze, które są ważne dla dobrego samopoczucia odzyskania alkoholików - wapń i potas.

Mięso Tray

Można utworzyć tacę mięsa bez przechodzenia bankrutem. Członkowie AA powita mięsne przekąski, które zawierają domowej roboty sałatkę z tuńczyka i szynka. Ustaw małe miski z sałatką w środku tacy, że jest pokryte z liści sałaty. Umieścić warstwę miniaturowych wędzone kiełbasy i plastry zwiniętym indyka, skewered wykałaczkami, wokół miski. Dodaj kolor do wszystkich gołych plam z piklami i oliwki. Przekąski mięsne dostarczyć białko zawierające witaminy B, która jest istotna dla funkcji układu nerwowego.

Chleb / Cracker taca

Asortyment całe krakersy ziarna i niektóre kwadraty z całego ziarna chleba są idealnymi dodatkami do innych rodzajów tac z przekąskami. Całe ziarna chleba i krakersy zakwalifikować jako pożywne i łatwe do obsługi przekąski na imprezę AA. Wybór może się wahać od sezamu płaskim chlebem do 100 procent pszenicy krakersy. Wyciąć plasterki pokrojony chleb pełnoziarnisty na łatwiejsze w zarządzaniu kwartałach. Opiekania chleba przed porcji ułatwia tuńczyka i do szerzenia szynka sałatka.