adcov.com

Fiddleback Pająk Objawy brań

Fiddleback Pająk Objawy brań


Fiddleback i pająki skrzypce tworzą grupę pająków, który zawiera Pustelnik brunatny. Są one nazywane Fiddleback pająki ze względu na wzór na głowie, który przypomina skrzypce. Skrzypce lub skrzypce w kształcie pająka posiada trujący jad. Ponadto, te pająki sześć oczu w trzech parach. Jeśli zostałeś ugryziony przez pająka można Fiddleback mają bardzo niewielką reakcję lub ekstremalne jeden, według Bugsaway.com.

Jad

Fiddleback Ukąszenie pająka zajmuje dużo czasu, aby uzdrawiać. Z jadu pająka mogą powodować reakcje systemowe w człowieka, jak i powstawanie zmian. Normalnie człowiek nie czuje rzeczywisty kęs; jednak zaczyna sześć lub osiem godzin później ból.

Wygląd

Obszar, w którym występuje zgryz może blister lub pryszcz lub pryszcz mogą tworzyć. Obrzęk występuje. Teren wokół ukąszenia zmieni kolor na czerwony, a następnie ciemnieją i nabierają kształtu, który jest nieregularny, a składa się z ostrymi podniesionych krawędzi. Po bliższym przyjrzeniu się, znaki fang może być oczywiste.

Reakcja ogólnoustrojowa

Dzień lub po ukąszeniu, osoba może wystąpić ogólnoustrojowe reakcje, w tym osłabienie, nudności, bóle stawów, gorączka, niepokój, dreszcze i gorączka.

Tkanka Śmierć

Ukąszenie Fiddleback pająka może spowodować śmierć lub martwicy tkanek, co powoduje, że skóra spaść. Martwicy śmierci komórek lub tkanek narządów w wyniku urazu lub choroby. Czasami kęs może prowadzić do śmierci podskórnego tłuszczu podskórnego.

Czerwień

Rumień, gdy skóra staje się czerwona, ponieważ jest to stan zapalny, może wystąpić. Jeśli pęcherze skórne, to sprawia, że ​​zabiorą skóry na niebieski kolor. Blister, co prowadzi do zmian, które są nekrotyczne. Obszar może blizna.

Gojenie

Rana może leczyć na własną rękę, bez interwencji medycznej. Strona poczuje firma. Zdarzają się blizn, według Emedicinehealth.com. Jednak rana może się rozwijać, która trwa od miesięcy. Jeśli uważasz, że zostałeś ugryziony przez Fiddleback pająk, błąd na stronie ostrożność i udać się do lekarza. Jeśli to możliwe, weź martwego pająka z tobą tak, można go zidentyfikować.