adcov.com

Faza 2 Suplement diety Skutki uboczne

Faza 2 jest popularnym suplement diety, który podnosi do blokowania wchłanianie węglowodanów w organizmie. Jeśli węglowodany są zablokowane, to nie mają możliwości, aby włączyć do cukru lub tłuszczu, które następnie mogą prowadzić do utraty wagi. Jak wiele tabletek odchudzających, są pozytywne i negatywne wyniki. Ten artykuł powinien pomóc zrozumieć więcej o Fazy 2 oraz niektórych potencjalnych skutków ubocznych należy pamiętać.

Odchudzanie z Etapu 2

Według zastrzeżeń, jeden gram Fazy 2 zneutralizuje 2,25 tysiąc kalorii, węglowodanów (odpowiednik bochenek chleba lub funta makaronu).

Dla wielu osób, węglowodany są uważane za wroga utraty wagi. Choć wszystko doprowadzi do zwiększenia masy ciała, jeśli nie jeść z umiarem, węglowodany są bardzo cenne dla ogólnego stanu zdrowia, ponieważ dostarczają one organizmowi dużo potrzebnej energii. Jednak dla tych, którzy nadmiernie jeść węglowodany, mogą być przyciągane do blokowania suplementów węglowodanowych, takich jak Phase 2.

Jeśli Faza 2 działa jak twierdził, mniej węglowodanów są wchłaniane przez organizm (około 66 do 75 procent mniej węglowodanów) i schudnąć, ponieważ jest to mniejszy procent węglowodanów, które zwracają się do tłuszczu w organizmie.

Składniki aktywne w fazie 2

Składnik aktywny w fazie 2 jest ekstrakt z białej fasoli nerek. Jest to w pełni naturalny składnik. Siła maksymalna wersja Fazy 2 zawiera również inne składniki popularne pigułki diety, takie jak chrom, wyciąg z kory magnolii oraz ekstrakt z czarnego pieprzu.

Dowód skuteczności

Niektóre badania kliniczne wykazały, że produkt ten jest bezpieczny i skuteczny w obniżaniu spożycia węglowodanów. Jednak inne badania wykazały, że skuteczność wyciągu z fasoli białej jest niejednoznaczny. Jak w przypadku wielu innych suplementów odchudzających, może pracować dla niektórych ludzi, a nie dla innych.

Zalecenia

Aby dodatku do być korzystne, zaleca się, że jeden gram jest przed posiłkiem zawierającym węglowodany skrobiowe. W zależności od fazy 2 produktów spróbować, będzie bardziej szczegółowe zalecenia, które należy wykonać. Ponadto, zaleca się, że osoby, u których zdiagnozowano cukrzycę, lub kobiet w ciąży, nie powinni stosować blokadę Phase 2 węglowodanów.

Potencjalne skutki uboczne

Ludzie, którzy przyjmują ten rodzaj węglowodanu blokująca może cierpieć z powodu skutków ubocznych. Są to zgagę, biegunkę i nadmierne gazy. Inni użytkownicy mogą również cierpią z powodu lęku. Jak w przypadku każdej diety pigułki lub uzupełnienia, należy poinformować lekarza, że ​​pacjent produkt. Przerwać stosowanie w przypadku wystąpienia negatywnych skutków ubocznych.

,