adcov.com

Fat Burning tajskie przekąski

Tajska dieta obfituje w tuczu mlekiem kokosowym, smażonych potraw i cukru. Jeszcze jakoś, Tajowie są zazwyczaj piękne i szczupła. Jednym z wyjaśnień jest to, że niektóre spalanie tłuszczu żywności może faktycznie Thai pomóc schudnąć. Tajowie też jedzą mniej, mniejszych posiłków w ciągu dnia, co zwiększa ich metabolizm.

Papryka: Fat-Walka Superstar

Tajska dieta obejmuje świeże, suszone i sproszkowane papryki chili, które wahają się od umiarkowanego do bardzo ostre. Kluczem do walki z tłuszczu składnik papryki, kapsaicyna, przyspiesza metabolizm i spala dodatkowe kalorie za co najmniej trzy godziny po jedzeniu. Nowe badania sugerują, że kapsaicyna może również hamować wzrost komórek tkanki tłuszczowej i zmniejszenie apetytu.

Mleko kokosowe: Monter Tłuszcz

Jak papryki chili, mleko kokosowe jest typowo tajski smak. Mleko kokosowe jest często używany jako "tłuszczu" w kuchni tajskiej, analogu masła w zachodniej kuchni. Mleko kokosowe, jednak instalator tłuszczu niż masło. Uncja za uncję, mleko kokosowe ma mniej kalorii niż inne tłuszcze. Ze względu na magię kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha (MCFAs) stwierdzono w mleku kokosowym, więcej tłuszczu idzie do podejmowania mniej energii i są przechowywane.

Świeże warzywa i ryż z niewielką ilością mięsa

Tajski posiłek składa się zazwyczaj z ryżu podawane z pakowanych dań ze świeżych warzyw, ziół i tylko z małą ilością mięsa lub owoców morza. Świeże warzywa pełne są składniki odżywcze i witaminy, które pomagają spalić tłuszcz i sytości, dzięki czemu mniej jeść.

Korzyści z ryżem

Tajowie jedzą ryż na każdym posiłku, rzadko chleb. Ryż zastępuje również wypiera chleb i mięso. Więcej ryżu jeść, mniej tłuszczu ładunkiem nienasyconych mięso będzie konsumować. W ten sposób, ryż może przyczynić się do utraty wagi.

Częste, małe posiłki

Wyobraź sobie pięć małych posiłków zamiast trzech dużych. Wyobraź sobie, ciesząc przekąski między posiłkami, ale zdrowe, jak świeże owoce i orzechy. To jest tajski styl, a jeden z ich sekretów pobytu chude.